2013 Yemek Masası Fiyatları

Sizlere yepyeni yemek odası mobilya koleksiyonlarından masa takımları modelleri ve fiyatları üzerine en etkileyici seçenekleri bu platform altında sunuyoruz. Piyasanın çok daha altında cazip fiyat seçenekleri ile en son trend yemek masası çeşitleri ile salon ve yemek odalarının donatabilirsiniz.

X Şık Cam Masa Fiyatı

X Şık Cam Masa Fiyatı : 900 TL

Geliştirdiğimiz en son teknoloji donanımlar ile imalatını gerçekleştirdiğimiz yemek masası ürün gruplarını internet üzerinden ücretsiz kargo ile satışını gerçekleştirmekteyiz. 2013 yılında daha çok tercih edilen fonksiyonel mekanizmaya sahip açılabilir yemek masaları 6 kişilik ve 8 kişilik olarak üretilmektedir.

6 Kişilik Metal Yemek Masa Fiyatı

6 Kişilik Metal Yemek Masa Fiyatı : 464 TL

Her kesimden halka hitap edebilen yemek masası modelleri ile yemek masası fiyatları firma bünyemiz içerisinde yer alıyor. En çok sattığımız ürünlerden cam yemek masası örnekleri ile ahşap yemek masası çeşitleri görsellerde yer almaktadır. 6 Kişilik yemek masası fiyatları, 8 kişilik yemek masası fiyatları hepsi ve daha fazlası için sizleri yönlendirdiğimiz online masa ve sandalye alışveriş sitesi üzerinden masalar ile alakalı detayları görebilir fiyat aralıklarına göz atabilirsiniz.

2013 Yemek Masası Fiyatı

2013 Yemek Masası Fiyatı : 940 TL

Her farklı stil yemek masası örneklerine uyum gösterecek yemek sandalyeleri yine bizim tarafımızdan sizlere en uygun format üzerinden sunulmaktadır. Yemek odalarını daha gösterişli, kullanım alanına genişletmek, ev iç tasarımında daha estetik bir çizgiyi kavramak için sizlere sunduğumuz elit yemek masaları fikirlerine bakabilirsiniz.

Açılır Yemek Masası Fiyatı

Açılır Yemek Masası Fiyatı : 536 TL

Mağaza ve bayileri dolaşmak için vaktiniz mi yok, ya da istediğiniz yemek masası modelini arayıp da bulamadınız. Hanımlar  işte sizleri oturduğunuz yerde yemek masası siparişi vermeye davet ediyoruz. Hemen online alışveriş sitemiz olan “alisveris.masavesandalye.com” adresini tıklayarak oradan “masalar” kategorisi altında bulunan “yemek masaları” alt kategorisini inceleyerek yemek masası ölçüleri üzerine bilgi sahibi olabilir, yemek masası modelleri ve fiyatlarına bakabilirsiniz.

Estetik Ahşap Yemek Masası Fiyatı

Estetik Ahşap Yemek Masası Fiyatı : 1700 TL

Yemek masası siparişlerinizi verdikten sonra 3 iş günü içerisinde ücretsiz kargo ile Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimatı anlaşmalı kargo firmaları ile yapmaktayız. Garanti kapsamında olan yemek masaları “www.masavesandalye.com” lider masa sandalye firması kalite ve güvencesi altında evlerinize gönderilmektedir.

Trend Yemek Masası Fiyatı

Trend Yemek Masası Fiyatı :  1619 TL


Yemek masası fiyatları KDV HARİÇ olarak yukarıda verilmiştir, yemek masası Modelleri ve Fiyatları hakkında detay ve bu ürünleri satın almak için +90 (232) 207 62 72 ya da +90(553) 383 13 75 numaralı sipariş hattından bize ulaşabilir ya da sağ üst bölümde yer alan Satın Al!  linkini kullanarak siparişinizi verebilirsiniz.

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın ;
Yemek Masalarının Dizaynı
Sofra Dekorasyonları
Minimalist Japon Tarzı
Mondi Yemek Odası Takımları
Muazzam Yemek Masası Takımları
Modern Yemek Sandalyesi Çeşitleri

Bu haber 7 Mart 2013 tarihinde tarafından Yemek Odaları kategorisi altına yazılmış. 625 views defa okunmuş ve 1 Yorum yapılmış

2013 Yemek Masası Fiyatları için 1 yorum yapılmış


Sultan DOĞAN
14 Haziran 2013

Fonksiyonel masa ve sahpalar ile ilgileniyorum. Kiminle iletişime geçebiliriz


Yorum yapın