Bulut Kanepe

İşte sizlere son dönemlerde ilgi gören yurt dışı fuarlarında sergilenmiş ayaklarınızı yerden kesebilecek soft kanepe tasarım örneğini getirdik.

Hanımlar bu kanepe üzerinde kendinizi adeta bir melek gibi hissederek cennette görebilirsiniz. Kanepe koleksiyonlarında bu derece yumuşak bir dokunuş, kabarık bulutlar şeklinde estetik tasarım gayet rahat olduğu gibi bir o kadar şaşırtıcıdır. Bulut kanepe olarak adlandırılan bu muhteşem ürün sayesinde kendinizi bulutların üzerinde uçuyor gibi düşünebilir ve hayallere dalabilirsiniz.

Uçan Kanepe

Uçan Kanepe

Bulut kanepe içerisinde dolambaçlı bir yay sistemi ve esnek köpükler bulunmaktadır. Farklı bir teknolojinin kullanıldığı bu soft bulut kanepe fikiri modifikasyonlar ile hepsi bembeyaz bir örtü gibi yaşam alanlarınızda ferahlatıcı ve huzur verici ortamları tetikleyebilecektir.

Soft Kanepe

Soft Kanepe

Hanımlar sizin ilginizi çeken bu ürünleri eşleriniz’de elbet çok beğenecektir diye düşünüyoruz. Konforu en üst düzeyde yaşamak sizi bulutların üstüne çıkarmak isteyen ileri görüşlü tasarımcı fikirlerinin bu platform altında toplandığını görebiliyoruz.

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın ;
Yaşam Odalarında Farklı Boyut
Çok Amaçlı Kanepe
İkea Oturma Odası
İstikbal Kanepe Modelleri
Yataş Köşe Takımları
Masko Koltuk Takımları

Bu haber 5 Mart 2013 tarihinde tarafından Oturma Odaları kategorisi altına yazılmış. 178 views defa okunmuş ve 1 Yorum yapılmış

Bulut Kanepe için 1 yorum yapılmış


Sezgin
29 Temmuz 2013

İkea isveç aşkının bir dokunuşudur


Yorum yapın