Ev Dekorasyon Fuar Ziyareti Çin Guangzhou 113. Canton Fuarı

Çin Guangzhou 113. Canton Fuarı 2. Dönem Ev Dekorasyon firmaları ziyaretini Türkiye’den gelen müşterilerimiz ile gerçekleştirdik. Çin’de düzenli olarak her yıl Ekim ve Nisan aylarında yılda 2 kez düzenlenen Kanton Fuarı 2013 yılında yine büyük bir kalabalığa ev sahipliği yapmıştır.

113. Kanton Fuarı Mobilya & Ev Dekorasyon Ürünleri

113. Kanton Fuarı Mobilya & Ev Dekorasyon Ürünleri

Katılımcı firmalar ile potansiyel alıcı ziyaretçilerin büyük ilgisini çeken yeni nesil ev mobilya ürünleri ve bahçe ürünleri sektöründe bizimde 5 gün boyunca katılım gösterdiğimiz Fuar olmuştur.

Çin Canton Fuarı Mobilya Firma Standları

Çin Canton Fuarı Mobilya Firma Standları

Çin’deki Mobilya sektörü ile Türkiye’yi karşılaştırdığımızda elbet büyük bir fark ortaya çıkmıyor. Ancak fiyat bakımından işçiliğin daha ucuz olduğu Çin’in kuzey bölgelerindeki firmalardan mobilya ürünleri ithalatı gerçekleştirilebilir. Çin’den ithalat danışmanlığı için sizlere UTKU TRADING (www.utkutrading.com) tavsiye edebiliriz.

Çin Kanton Fuarı 2013 Ev Mobilya Firmaları

Çin Kanton Fuarı 2013 Ev Mobilya Firmaları

Çin’de çok renkli görüntülere sahip olan ilgi çekici bir hayli modern ve uğraştırıcı standlar, büyük firmalar, yeni model mobilya ürünlerinden bazılarını sizler için görüntüledik. Türkiye’de mobilya sektöründe önemli bir yere sahip MANOLYA Sehpa yetkilileri ile birlikte gerçekleştirdiğimiz 113. Canton Fuarı ziyaretimizden bazı kareleri buradan sizlere ulaştırıyoruz.

Çin Guangzhou 113. Canton Fuarı 2. Dönem Mobilya & Ev Dekorasyon Ürünleri Resimler için aşağıya tıklayınız.

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın ;
Modüler Koltuk
Bahçe Koltukları
Sallanan Koltuk Modelleri
Berjer Koltuk Modelleri ve Fiyatları
Baza Modelleri ve Fiyatları
Fonksiyonel Çalışma Masası

Bu haber 8 Mayıs 2013 tarihinde tarafından Mobilya kategorisi altına yazılmış. 47 views defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın