Hanımeli Askı ve Kurutma Sistemleri

TÜRKİYE GENELİNDE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR ..

Hanımeli Giysi Rafı ve Çamaşır Askı Sistemi

Hanımeli Giysi Rafı ve Çamaşır Askı Sistemi

Ev hanımlarının özenle hazırlayıp tertemiz yıkadıkları kıyafetleri düzgün bir şekilde kurutmak büyük bir sorun olarak karşılarına çıkmaktadır. Ne galvaniz tel askılar, ne plastik çamaşır ipleri, ne portatif askılar kurutma sorununu sağlıklı bir şekilde çözemiyor. Hanımeli giysi asma ve çamaşır kurutma sistemi temiz çamaşırları kirli görünümden kurtara, çamaşır asma esnasında oluşabilecek her türlü kullanım zorluğu ve tehlikeli durumları ortadan kaldıran bir uygulamadır.

Hanımeli Askı Kurutma ve Çamaşır Sistemi

Hanımeli Askı Kurutma ve Çamaşır Sistemi

Hanımeli Askı ve Kurutma Sistemleri evinizin balkonuna ya da özel olarak ayrılmış bölümlerine deneyimli elemanlarımız tarafından özenle ve ücretsiz olarak monte edilmektedir. Kolay kullanılan, yer kaplamayan, epoksi boyalı paslanmaz çelik, bakteri barındırmayan yüzeylere sahip özel bir tasarımdır. Ayrıca hanımeli giysi rafı ve çamaşır askı sistemi olarak mağazalarda tercih edebileceğiniz çok fonksiyonlu bir sistemdir.

Dekoratif Çamaşır Askı Kurutma Sistemi

Dekoratif Çamaşır Askı Kurutma Sistemi

Hanımeli Askı ve Kurutma Sistemi 235 cm uzunluğunda 2 adet bar üzerinde 24 tane askı bulunmaktadır. Bu askılar giysilerinizin buruşmasını önleyen, omuzlarda iz bırakmayan, ayarlanabilen çamaşırlarınızı asabileceğiniz 12 adet güçlü mandallar mevcuttur.  Özel tasarımları ile evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak 4 farklı renk seçeneğine sahip modern bir giysi asma ve çamaşır askı sistemidir.

Renkli Çamaşır Askıları

Renkli Çamaşır Askıları

Havlu ve çamaşırlarınızı toplamada 940 cm uzunluğundaki paslanmaz çelik iplere asabilirsiniz, battaniye gibi ağır örtülerinizi de ortada bulunan ana bar üzerine serebilirsiniz.  Herbir hanımeli giysi askı kurutma sistemi 20 kilogram taşıma kapasitene sahiptir. Yere 120 cm’ye kadar indirilerek, çamaşır asma ve toplama kolaylığı sağlarken, tavana 15 cm kalana kadar kaldırılabilmesi balkonunuza çamaşır attıktan sonra yine rahat bir şekilde kullanmanıza imkan verir. Hanımeli; pratik dekoratif ve güvenli bir çamaşır asma ve kurutma sistemidir.

NOT: İletişim için ; info@hanimeliaski.com

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın ;
Marshall Boya
Bellona Mobilya
İkea 2011 Kataloğu
İkea Mobilya
Merinos Mobilya
Masa ve Sandalye (www.masavesandalye.com)

Bu haber 6 Mart 2013 tarihinde tarafından Firmalar kategorisi altına yazılmış. 210 views defa okunmuş ve 5 Yorum yapılmış

Hanımeli Askı ve Kurutma Sistemleri için 5 yorum yapılmış


ertuğrul
13 Temmuz 2013

hanımeli aski ve kurtma askısını nasıl alabilrim ulaşamıyorum

bülent
28 Eylül 2013

bunlar bir harika gerçekten hoş tasarım örnekleri ilgimi çektin almayı çok isterim

Bir soru?
09 Şubat 2014

Hanımeli Askı ve Kurutma Sistemleri” bu videoyu yayınladıktan sonra piyasandan çekildi mi? hiç bir yerde satış ve/veya ücret hakkında bilgi yok. Lütfen iletişim bilgilerini iletirmisiniz? İstanbul’da satılan bir yer var mı?

ebru
21 Nisan 2014

almak istiyorum ama ulaşım yok

hogır sevimli
07 Eylül 2014

çamasır askı sistemi için sizden bayilik almak istıyorum bana dönermisiniz iyi günler kolay gelsin…


Yorum yapın