Havadar Yatak Odaları

Yatak odası alanlarını daha havadar bir hale getirmek için gereksinim duyulacak bir takım aksesuarlar yer verilerek atmosferin hareketlendirilmesi sağlanabilir.

Yatak Odası Duvar Sticker Kaplaması

Yatak Odası Duvar Sticker Kaplaması

Genel olarak yatak odaları içerisindeki aydınlık armatürlerinin renk tercihlerinden bazı hatalar yapılmaktadır. Yatak odası daha açık ve canlı renklerin değil koyu gölgeler barındıran ayrıntıları ön çizgide tutarak farklı minimalizm içgüdüsünü ortaya çıkarmak daha etkili bir yöntemdir.

2013 Yeni Nesil Yatak Örtüleri

2013 Yeni Nesil Yatak Örtüleri

Tabi böyle bir boşluk yatak odası içerisinde tek başına şık olmayabilir, bununla beraber yatak odası mobilya tasarımlarında sıra dışı işlevsel fikirleri kullanabilirsiniz. Daha çekici yatak odası iç dizaynları elde etmek için zarif ve kadınsı engebeli mobilya eşyalarını yerinde kullanmak önemlidir.

Yatak Odası Aydınlatma

Yatak Odası Aydınlatma

Yatak odası duvarlarında daha eşsiz yapıda bulunan sticker kaplamaları ile ilginç örneklere ev sahipliği yapabilirsiniz. Yatak odası duvar ve tavan aydınlatmalarında odak noktaları çok iyi belirlenerek ortak çizgi ile kombine edilmelidir. 2013 Yılı yatak odası trendleri daha sade renk tonları ile özdeşleştirilerek muazzam yapıyı dışarıya aktarmaktadır. Yatak örtüleri havadar bir görünümde etkili bir rol oynayarak daha cezbedici dizaynları ortaya koyacaktır.

2013 Moden Çizgiyi Taşıyan Yatak Odası

2013 Moden Çizgiyi Taşıyan Yatak Odası

Sizler için özel olarak araştırdık ve yeni nesil 2013 moda yatak odası tasarım örneklerini taşıyan bir takım resim kareleri ile hayatınıza yön vermeye çalışıyoruz. Umarım bu platform altında sizlere yatak odası fikirlerinde en azından doğru ve olumlu yaklaşımlarda bulunmaktan büyük mutluluk duyarız.

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın ;
Nostaljik Yatak Odaları
Taç Nevresim Takımları
Salıncak Yatak
Lake Yatak Odası
Büyüleyici Ahşap Yatak
2013 Modern Portatif Yataklar

Bu haber 25 Mart 2013 tarihinde tarafından Yatak Odaları kategorisi altına yazılmış. 274 views defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın