MOBSAD Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği

Bundan yaklaşık on yıl önce bir dizi toplantıyla başlayan serüven :  bir kısmı daha on sekiz yaşını bile doldurmamış mesleklerine aşık yaklaşık yirmi zanaatkarın çıktığı yolculukta tek ışıkları hedefleriydi. Hepsi Türkiye’de gerçekten dünya standartlarında yüksek katma değerli mobilyanın üretildiğini, önce ülkemize sonra da Dünya’ya ispat etmek hayalini gerçekleştirmeye odaklanmıştı ..

Haziran 2006’da atılan imzalarla kurulan MOBSAD, 2007’den bu yana ardı ardına toplam 6.000 metrekare alanda iştirak edilen IMOB Fuarları, verilen yüzlerce eğitim, çıktığı günden bu yana sektördeki tek gerçek mobilya dekorasyon dergisi sıfatını hak eden MLIVE, ustaları anma ve taltif geceleri, eğitime, engelli sporuna, dar gelirli yurttaşlara destek ve sponsorlukları, Van’dan Somali’ye gönül köprüleri, yurt dışına toplu geziler, üyeler adına Pazar bulma faaliyetiyle ilk günkü hedefe çok yakın.

Yedinci kes üst üste tek bir salonda (Hall 5 / MOBSAD Salonu) katıldığımız IMOB 2013 İstanbul Mobilya Fuarı’nda artık tek yürek olduğumuz gibi tek seste olduk. Türkiye’de ilk defa tüm bir salonu ortak bir mantıkla tek tip inşa ederek aslında dayanışma ve ortaklık ruhunu da ayağa kaldırdık. Artık sıra “biz, MOBSAD üyesiyiz” demenin mutluluğunu yaşayan üyelerimizi Dünya’ya tanıtmaya geldi.


“Zanaatın yüceltilmesi, yaratıcılığın yüreklendirilmesi” için çıktığımız bu yolculukta sizleri de yanımızda görmek istiyoruz.

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın ;
Cam Vazo Modelleri
Yuvarlak Yatak Odası Takımları
Sabundan Çiçekler
İstikbal Nevresim Takımlarında Kaçırılmayacak Fırsatlar
IKEA Çalışma Odası Fikirleri 2013
2013 Model Modern Yatak Tasarımları

Bu haber 4 Mart 2013 tarihinde tarafından Aksesuar kategorisi altına yazılmış. 55 views defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın