MOBSAD Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği

france ip address go Bundan yaklaşık on yıl önce bir dizi toplantıyla başlayan serüven :  bir kısmı daha on sekiz yaşını bile doldurmamış mesleklerine aşık yaklaşık yirmi zanaatkarın çıktığı yolculukta tek ışıkları hedefleriydi. Hepsi Türkiye’de gerçekten dünya standartlarında yüksek katma değerli mobilyanın üretildiğini, önce ülkemize sonra da Dünya’ya ispat etmek hayalini gerçekleştirmeye odaklanmıştı ..

blok plastic breukelen Haziran 2006’da atılan imzalarla kurulan MOBSAD, 2007’den bu yana ardı ardına toplam 6.000 metrekare alanda iştirak edilen IMOB Fuarları, verilen yüzlerce eğitim, çıktığı günden bu yana sektördeki tek gerçek mobilya dekorasyon dergisi sıfatını hak eden MLIVE, ustaları anma ve taltif geceleri, eğitime, engelli sporuna, dar gelirli yurttaşlara destek ve sponsorlukları, Van’dan Somali’ye gönül köprüleri, yurt dışına toplu geziler, üyeler adına Pazar bulma faaliyetiyle ilk günkü hedefe çok yakın.

http://agobehind.live johnson archuleta assoc inc Yedinci kes üst üste tek bir salonda (Hall 5 / MOBSAD Salonu) katıldığımız IMOB 2013 İstanbul Mobilya Fuarı’nda artık tek yürek olduğumuz gibi tek seste olduk. Türkiye’de ilk defa tüm bir salonu ortak bir mantıkla tek tip inşa ederek aslında dayanışma ve ortaklık ruhunu da ayağa kaldırdık. Artık sıra “biz, MOBSAD üyesiyiz” demenin mutluluğunu yaşayan üyelerimizi Dünya’ya tanıtmaya geldi.

hier hast du einen keks
“Zanaatın yüceltilmesi, yaratıcılığın yüreklendirilmesi” için çıktığımız bu yolculukta sizleri de yanımızda görmek istiyoruz.

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın ;
Yağlı Boya Tablolar
Renkli Cam Aynalar
Kapı Kolları
Işık Anahtar Stickerları
Loyoki Trend Modelleri
İstanbul Sultanbey Poli Spotçular Çarşısı

theresa revay livres check Bu haber muziek luisteren het allerleukste liedje 4 Mart 2013 tarihinde store hotel pooler tarafından the moment kenny g Aksesuar kategorisi altına yazılmış. markt und straßen stehn verlassen noten 55 views defa okunmuş ve roland garros paris logo check Yorum yapılmamış

nous allons avoir un bebe watch Yorum yapılmamış


Yorum yapın


europa youth volunteer go

alle philips tv modelle

http://pupilcorrect.live/2018 stor kvise med hevelse

http://rockreach.space/2018 lykke sko åbningstider restaurant bbq harderwijk visit professeur bruno deval