Şık Köpek Evi Koltuk Tasarım

Evcil hayvanları seven bireylere hitap eden mobilya tasarımları ile karşınızdayız. Tasarım uzmanları evcil hayvanlar ile aynı ortamı paylaşanları çoğu zaman mobilya ürünleri seçiminde zorladığını çok iyi tahmin etmekle beraber bunu biliyor.

Koltuk Köpek Evi

Koltuk Köpek Evi

Evcil bir kedi yada köpek ne olursa olsun gerçek bir aileyi temsil eden kişilerde hayatlarına renk ve heyecan getirmek adına farklı ilginç dizayn temaları karşımıza sürekli olarak çıkmaktadır. Burada görümüş olduğunuz gayet şık ve sade koltuk kenarında özel olarak ayrılmış köpek yuvası ile dekorasyonu bozmadan üstüne üstelik daha güzel bir görünüm sağlamıştır.

Köpek Yuvalı Koltuk

Köpek Yuvalı Koltuk

Mobilya parçalarını sadece bir insanların kullandığı nesne olarak değil, aynı zamanda bir havyan için barınak, yuva ve oyun alanı olarak görmemizi sağlayan tasarımcıların farklı bir bakış açısıyla ortaya çıkardıkları bu muazzam harikası şık köpek yuvası koltuk ile göstermiştir.  Bu kanepe katı kül ahşap ve kumaş oluşur.  Köpekler için bu koltuk,  dinlenmek veya uyumak istiyorsa ideal bir ev haline gelmektedir. Bu buluş köpek severler için serin bir fikir olabilir!

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın ;
Boxetti Mutfak
İç İçe Kitaplık
Masa ve Sehpa Bir Arada
Sosyal Ağ Yastıkları
Renkli Sünger Köpük Tabure
Ev Dekorasyonu Akvaryum Fikirleri

Bu haber 14 Nisan 2013 tarihinde tarafından Tasarım Harikaları kategorisi altına yazılmış. 88 views defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın