Yeni Nesil Duvar Kaplama Fikirleri

Dijital Duvar Kaplama

Dijital Duvar Kaplama

Modern stil  moda çok çeşitli duvar kaplama örnekleri arasından bazen seçerken için tereddüt edebileceğiniz sıradışı modellere sizleri tanık ediyoruz. Glamora firması tarafından dijital duvar kaplama modelleri farklı sanatlar kullanarak değişik stiller altında sunulmuştur.

Şömineli Ev Duvar Kaplaması

Şömineli Ev Duvar Kaplaması

Farklı katmanlardan bir araya gelmiş duvar kağıtları ilginç fotoğraflar ile yaratıcı kavramların egzotik havasını yansıtan baskıları ile birçok farklı desenler içerir. Duvar kaplaması koleksiyonu 2013 yılında yeni çizgisini yakalamış ve bu doğrultuda hızla ilerlemektedir.

Yatak Odası Duvar Kaplama

Yatak Odası Duvar Kaplama

Burada görmüş olduğunuz duvar kağıtları aynı zamanda yeni teknoloji kullanılarak üretilmiş gayet dayanıklı, günlük aşınma ve yıpranmaya karşı eşsiz bir koruma sağlayan, yanmaz ve darbeya karşı dayanıklı yıkanabilir özelliktedir. Tamamen çevre dostu olarak mükemmel yapılı özel malzemelerden üretilmiş, kokusuz olarak farklı dokuları içermektedir. Duvar üzerinde ipeksi pürüzsüz bir yaşama size ev sahipliği yapacak modern ev dekorasyonuna davet ediyor.

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın ;
Perde Seçimi
Greg Natale'den İç Dekorasyon Fikirleri
Zambak Koltuk
Kışlık Mekanlar
Beyaz Mekanlar...
Sehpa Modelleri

Bu haber 11 Mart 2013 tarihinde tarafından Ev Dekorasyonu kategorisi altına yazılmış. 378 views defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın