2019 Banyo Modelleri

2019 Banyo Modelleri
8 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 65 kez okundu.

2019 banyo modelleri 2019 yılının getirdiği yenilikleri bir adım öteye taşımakla beraber, daha modern ve kullanışlı çözümler de sunmakta. Modern banyo dekorasyonlarında ayaksız dolaplar, zarif lavabolar ve açık renk duvarlar ön plandadır. Estetik çözümlerle uyumun yakalandığı yeni banyo modelleri ile siz de farklı dekorasyonlara imzanızı atabilirsiniz.

Banyo Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Modern banyo modelleri sahibi olmak istiyorsanız, yapacağınız tercihlerde ilk sırada banyonun ferah bir görünüme kavuşması olmalıdır. 2018 yılında moda olan koyu renk banyolardan 2019 yılında vazgeçilmiş gibi görünüyor. Elbette büyük banyolarda yine koyu renklerin ihtişamı konuşturulurken, çoğunluk açık renklerden yana olmakta. Banyo modellerinde kullanılan malzemelerin yapıları da oldukça önemlidir. Kolay temizlenen ve su lekesi tutmayan materyallerin ön plana çıktığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Banyo Fiyatları Ne Kadardır?

2019 banyo modelleri ile banyonuzda değişiklik yapmak istiyorsanız, bütçenizi buna hazırlamanız gerekmektedir. Ortalama büyüklükte banyoların dekorasyonu 5000 TL’den başlayıp yapacağınız lüks dokunuşlar ve malzemelerin kalitesine göre bu fiyat ortalaması 40000 TL ve üstüne çıkabilmektedir.

Doğal Taş Banyolar

Hayatımıza banyo modelleri 2018 kataloglarında giren doğal taş banyo duvarları, 2019 yılında bir parça daha popülerlik kazanmaktadır. Bölgesel ya da genel uygulama yapılması mümkün olan doğal taşlar yerine daha ucuz bir formül olarak kabartmalı doğal taş görünümlü duvar kağıtlarının kullanılması da mümkündür. Otantik bir atmosfer arayanlara, rustik dekorasyonlara gönlünü kaptıranlara özel bu seçenek küçük banyolarda çok kullanışlı değildir. Ancak orta büyüklükte ya da geniş banyolarda oldukça estetik bir yapı sağlamaktadır.

Ahşap Banyolar

2019 banyo modelleri ahşaba büyük ağırlık vermektedir. Ahşap ya da ahşap görünümlü fayansların kullanıldığı banyoların yakaladığı modern görünümler sayesinde hem siz hem de misafirleriniz büyüleneceksiniz.Tıpkı minimal dekorasyon akımı gibi Uzak Doğu’dan esen rüzgarlarla gelen bu ahşap görünümlü banyolar büyüleyici atmosferleri ile şıklığı banyolarınıza kadar taşımanıza izin vermektedir.

 

Fayanssız Banyolar

2019 banyo modelleri arasında yükselen bir başka seçenek de fayanssız banyolar olmaktadır. Banyoların su ve nemle temasının yoğun olduğu alanlarda hala fayans kullanılması önerilmekle beraber geri kalan alanlarda fayansı devre dışı bırakmaya hazırlanabilirsiniz. Bu sayede alışılmışın dışında bir dekorasyon elde edecek ve modern dokunuşların banyolarınızı etkilemesine de izin vermiş olacaksınız.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git