2019 Banyo Tasarımları

2019 Banyo Tasarımları
9 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 60 kez okundu.

Banyo dediğimiz zaman evin en çok kullanılan yeri anlamına gelmektedir. Banyo evin içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden bir tanesidir. Banyoda rahat edebilmek için kendinize göre dekor etmelisiniz. Bunun için 2019 banyo tasarımları dikkatle incelenmelidir.

1.Doğal malzeme heyecanı ile yeni ve yaratıcı bir mekân oluşturma

2017 yılında doğal ve organik malzemeler kullanılarak işlerini yerine getirilen tasarımlar oluşturulmuştur.  Küçük banyo modelleri 2019 banyoda düzenli renkler, klasikten uzak, organik dokunuşlarla canlı renkler oluşturmaktadır. Bunun için banyonuzu yeniden yaratmak sizlerin elindedir.

2. Süreklilik ve yeni dinamikler

2019 banyo tasarımları 2017 ve 2018 yılında halen sürekliliğini devam ettirmektedir. Duvar ve zeminlerinde yer aldığı yaratıcılıktan oluşturulan desenleri ve canlılara yer verilmiştir.

3. Cesur kombinasyonlar

Modernliğin ve örneklerini bir araya getirilerek Cesur’un ortaya konulduğu düşüncelerle sergilenmektedir. Yeni banyo modelleri 2019 sentetik malzemeden ayrı olarak da ahşap ve Taş duvarlar kullanılmıştır. Böylece daha canlı ve sıcak renkler ortaya konulmuştur.

4.Doğal yaşamı banyonuza taşıyor

Banyonuza çok hoş bir görünüm sağlamak için banyonuzu yeşile boyayabilirsiniz. Böylece bitki yeşilliğini ulaşmış olacaksınız.

5.Zamansız malzemelerin yenilikçi kullanımı

Banyoda hakimiyetini sürdüren diğer bir malzeme de ahşaptır.  2019 banyo dekorasyonları ıslak zeminleri uygulaması ile banyoya klasik ve sadelik katmıştır.

6. Koyu renklerden korkmayın

Koyu renkler hayatımızda yeniden yer almaktadır. Yerinde kullanıldığı zaman canlılığı şıklığı ve hareketliliği sergilemektedir. Sade sakin ve huzur verici bir renk olmaktadır. Bu yüzden en çok tercih edilen renkler arasında bulunmaktadırlar.

7. Banyolardaki favori renkler

Pastel tonu, mavi, yeşil, kül rengi en fazla kullanılan renkler arasındadır. Onlar bak renk olarak kullanılır. Dominant ve yerinde renkler olarak kullanılır. Sen de olsa dengeli dokunuşlar ile yerinde bir tasarı sağlanmaktadır.

 

8. Pirincin yükselişi

2019 banyo tasarımları taş ve mermerlerden oluşan doğal malzemeler kullanılarak mekânı şık bir hale getirmek getirilmiştir. Kan yaratıldığı zaman en çok yardımcı olan malzemelerden bir tanesi de pirinçtir. Bunun ilk tercihiniz bu yandan olmalıdır. Unutmayın ve izlemeye çalışınız.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git