2019 Ev Dekorasyon Renkleri

2019 Ev Dekorasyon Renkleri
9 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 62 kez okundu.

Eskileri arkada bırakarak artık yeni tarzlara yer vermekteyiz. 2019 ev dekorasyon renkleri evinizi ve modasına uygun olarak her şeye göre bakmalı ve dekorasyon fikirlerini yerine getirmektedirler. Her yıl için moda ve renkler ile dekorasyona dikkat edilmeli ve tarzı yansıtmalıdır.

1.Sıcak renkler

2019 ev dekorasyon fikirleri yeni yıla ait olan yaz ve kışı her mevsime göre sıcak renkler kullanılarak sağlanmaktadır. Kış aylarında ise kullanılan yaz ve kış mevsimine göre sıcak olan renkler ve yatak odaları dekor edilmelidir.  Her şekilde yoğunluk taşımaktadır. Yatak odasının ne kadar güzel olduğu ortaya çıkmaktadır.

2.Kozmik renkler

Genç odalarını ve renklerini kozmik olan evlere neşe veren renklerle dekorlar yapılmalıdır. Genç odasını ve enerjisi ile ön planı ortadan kaldıran renkler ile sergilenmektedir.

3.Kobalt mavisi

2019 ev dekorasyon renkleri evde bulunan mavi rengi ile ortam daha güzel ve şıklığı ortaya koyan ve bizlere özgürlük simgesini yansıtan modelleri ile kobalt mavisini ve modaya renk katan hayat ve evler gelmektedir.

4.Fıstık yeşili

Yeşil ve bütün tonların doğaya esintiler ile sunulması ve daha çok fıstık tonunun daha canlı ve daha enerjik dekorlara sahip olma imkanları sunulmaktadır. 2019 ev dekorasyonu trendleri yeni renk özelliği taşıyan fıstık yeşili hayata fazla anlam katmaktadır.

5.Grinin zarafeti

Gri renginde ve asaleti olan zarafet içinde simgelenmektedir. Yeni trendlere göre bulunması gereken evlere muhakkak dekorlara ve sembollerini renk taşımaktadır. 2019 ev dekorasyon modası mobilyalara ve kılıflarına göre kullanılacak olan gri tonlarının ve dekorlarının hayata renk vermesi ile bizlerin karşısına çıkmaktadır.

6.Mutfak devrimi

Mutfakta artık zıt renkler kullanılmaktadır.  Her birey için tarzın yansıması ve dekorun yeniye ait olmasıyla yapılmıştır. Mesela, mutfağın en koyu renkleri ile asaleti ve kazandırdığı renkler ile enerjik yapmaktadır. Mutfaklar artık hayatlarımıza o şekilde gelmektedir.

7.Tuğla kırmızısı

2019 ev dekorasyon renkleri kırmızı olan tonlara doğal renklere ve tuğla kırmızısının yeni yılda kullanılması ile modayı ve canlı renkleri taşımaktadır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git