2019 Ev Dekorasyonu Trendleri

2019 Ev Dekorasyonu Trendleri
9 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 64 kez okundu.

Her eve uygun stil ve tarz için yaşam alanlarında konforu sağlama gerekir. Mobilyadan dekorundan tasarımına kadar yenilikler içine girmesinde daha canlı ve neşeli olan günler ortaya çıkabilir. Değişen hava koşullarına ve isteklere göre farklılıklar ortaya çıkabilmektedir. Sade olmaktan bıkkınlık mı geldi? 2019 ev dekorasyonu trendleri dekorasyona yenilik katmak gerekir.

1.Kadife zeminler

2019 ev dekorasyon fikirleri sade zeminlere renk katarak değişik ve yenilikleri katabiliriz. Kadife koltukların 2019 trendlerinde yer almaktadır. Modern olan dekoratif yastıkların rastgele olan dekorasyonu ile renklere ve tonları ile istenebilmektedir.  Gri, bordo kadife, pudra renginin buna benzer şekilde olmasıyla eve tonları tam olarak oturtulacaktır.

2.Endüstriyel ve vintage

Tuğla duvara dekorların eskitilmesi ile ahşabın ve güzelliğinin uyumu ile endüstriyel stiller dekoru yaratmaktadır. 2019 ev dekorasyonu trendleri duvarlara dekor ve tezgahların endüstriyel şıklığı vintage dokuların kullanılmasıyla tam görünümlü harika bir mutfak dizayn edilmiştir. Böylece doğal bir görünüm sağlanmıştır.

3. Altın dokunuşlar

2019 ev dekorasyon renkleri sade olan renklerle bir zemin hazırlanıp daha cesur olan renklerle ve parlak ışıltılarla süslemeleri kullanabilirsiniz.  Geometrik formlarda öne çıkan şeyin altın renginde aydınlatmaların aksesuarların ve sarkıtların lamba modellerinde olmasıdır.

4.Bitkilerle ferah atmosfer

Yeşil rengini seven insanlar için bu renk her gün artmaktadır. Stillerin bir araya gelerek daha canlı stillere ve tarzlara yer verilmektedir. Taze olan çiçeklerle ve dekorlarla bitkilerin ferahlık veren ortamıyla karşılaşabilirsiniz.

5. Grafiti ve duvar resimleri

Duvarlara ve dekorları tamamlamak için 2019 ev dekorasyon modelleri renkleri ve desenleri ile ortamı canlı kılmak ister misiniz? Stillerin ve tarzların her zemine faklı canlılık katacağı ve dinamizmde kontrast desenler ile tamamlayabilecektir.  Daha dingil olan ve atmosferi iyi olan pastel renkler kullanılmalıdır.

6. Duvar kağıtları

Banyoya duvar dekorasyonun yapmaya ve modernliği katmaya hemen başlayabilirsiniz. Çok iyi ve modern olan dayanıklı ve şıklığı ortaya döken tarzlar olmalıdır.  2019 ev dekorasyonu trendleri su geçirmeyen ve sağlam olan ayrıca silinebilen duvar kağıtlarının seçeneklerine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git