2019 Kilim Salon Takımları

2019 Kilim Salon Takımları
8 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 62 kez okundu.

Kilim Mobilya, birbirinden şık ve gösterişli 2019 kilim salon takımları ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Golden, Poyraz, Asos, Ayasofya ve daha birçok salon takımlarıyla şıklıktan, zarafetten ve de ekonomik fiyattan kesinlikle ödün vermeyenlerin tercihi olmaya devam ediyor. Evinde klasik mobilya anlayışını gerçekleştirmek isteyenlerin kuşkusuz tercihi olmaya devam etmekte.

Golden Salon Takımı

Kilim ayrıcalığıyla gül kurusu renginde salon takımıdır. Bu salon takımında üçlü koltuk takımı ve tekli (berjer) koltuk yer almaktadır. 32 dn soft sünger kullanıldığı için son derece konforlu olan bu salon takımı ayrıca çektirme kapitone duruşuyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Temizliği kolaylaştıran ahşaptan yüksek ayaklara sahiptir.

Asos Salon Takımı

İddialı olan bir diğer salon takımı da iki adet üçlü koltuk takımı ve bir adet berjer koltuk ile karşımızda duran kilim salon takımı modelini oluşturmaya devam eder. Renk renk seçenekleriyle tamamen ceviz ağacından imal edilen şık bir tasarım örneğidir. Ayrıca geniş alanlarınızı daha da genişletecek mobilya takımlarından biri olması da Asos farkını yansıtmaktadır.

Datça Lüks Salon Takımı

Kahverenginin ve krem renginin bir araya getirilerek oluşturulduğu iddialı salon takımı modellerindendir. Bu salon takımı da iki adet üçlü koltuk ve bir adet berjer koltuk takımından oluşmaktadır. Kesinlikle sıvıyı hapseden örme el sanatı kullanılarak hazırlanmıştır. Koltukların ahşap kasası metal iskeletlerle dayanıklı hale getirilmiştir.

 

Hanzade Salon Takımı

Kilim Mobilya’nın kuşkusuz dillerde dolaşan salon takımlarından birisi hanzade salon takımı olarak karşımıza çıkıyor. 2 adet üçlü koltuk takımı ve 1 adet berjer koltuk kullanıldığı kadife örme kumaş imalatına dayanan sıra dışı bir üründür. Aynı zamanda tekli koltuğunda iskelet kısmı gürgenden hazırlanmıştır. Dekoratif ahşap görünüme sahip mobilyada ABS plastik ayaklar tercih edilmiştir.

Ayasofya Salon Takımı

Kilim’in iddialı bir başka salon takımı da Ayasofya salon takımı olarak karşımızda yer alıyor. Pembe, krem, yeşil renkleri kullanılarak desenli dekoratif salon takımı vintage dekorasyonlu evlerin vazgeçilmezlerinden birisi olmaya devam edecektir. Ayrıca sıvı geçirmeyen örme kumaşların tercih edildiği bir mobilyadır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git