2019 Küçük Banyo Modelleri

2019 Küçük Banyo Modelleri
9 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

2019 banyo modelleri bilinen kuralları yıkıyor. Bu yıl ev dekorasyonunda banyolara verilen değer artıyor. Daha modern ve daha Avrupa tarzı banyolara hazır olun. Uygulayacağınız birkaç adımla banyonuz evinizin en sevdiğiniz alanı olabilir. Küçük değişikliklerle ya da büyük adımlarla banyonuzda neler yapabileceğinize siz de şaşıracaksınız.

Fayanslarda Sadeliğe Dönüş

2019 banyo fayans modelleri artık sadelikten yana. Eskisi gibi farklı fayans modellerinin yerine tek çeşit fayansla tüm banyoyu kaplayabilirsiniz. Genel olarak açık renk fayanslar önerilse de büyük banyolarda koyu renk fayansların yarattığı muhteşem etki de göz kamaştırmakta. Beyaz, su yeşili gibi renkler oldukça popüler.

Büyük Pencereler ile Işıktan Faydalanın

Bu yıl yıkılan kurallardan biri de banyo pencereleriyle alakalı. Eskisi gibi küçük havalandırma pencereleri yerine 2019 banyo modelleri daha büyük pencerelere yer veriyor. Bu estetik görüntü gün ışığından maksimum fayda elde etmenize olanak tanıyor. Biraz duvar yıkıp pencereleri genişletmeye hazır mısınız?

Küvet İçin Yer Açın

Modern banyo modelleri 2019 yılında farklı kullanım amaçları olan ürünleri birbirlerinden ayırıyor. Küvetler banyolarda hak ettikleri yerlerine geri dönüyorlar. Banyonuzun ortasında eski model küvetlere ya da köşesinde modern küvetlere yer açabilirsiniz. Günün yorgunluğunu sıcak su dolu bir küvette atmaktan daha iyi ne olabilir ki?

Ahşap Dolaplar ve Asma Bitkilerle Banyonuzu Yenileyin

Banyonuzda modaya uygun ufak değişiklikler yapmak istiyorsanız 2019 banyo dekorasyonu doğal çözümler önermekte. Ahşap banyo dolapları seçebilir, banyonuza asma bitkiler koyabilir ya da her ikisini birden uygulayabilirsiniz. Modern ahşap banyo dolapları ve havlularınız için açık raf sistemleri ile estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Açık raflarda yeşil dekoratif objelere, yapay ya da gerçek, dayanıklı bitkilere de yer açabilirsiniz.

Çift Lavabo ile Modern ve Huzurlu Banyolar

Amerikan filmlerinde sıkça gördüğümüz çift lavabo sistemi 2019 banyo modelleri modasına dahil olmuş durumda. Birden fazla aile ferdinin aynı anda lavabodan faydalanabilecekleri bu sistem estetik bir görünüm de sağlamakta. Elbette ki tüm bunlar için banyonuzda yeterli alanı bulmanız zor olabilir. Bu nedenle tüm bu öneriler arasında ihtiyacınıza ve zevkinize uyanları tercih etmek zorunda kalabilirsiniz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git