2019 Mobilya Renk ve Trendleri

2019 Mobilya Renk ve Trendleri
8 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 63 kez okundu.

​​​​​​​2019 Mobilya Trendleri evlerimizi ve işyerlerimizi daha da güzelleştiriyor. Eğer evinizin ya da işyerlerinizin mobilyalarını değiştirmek istiyorsanız ya da yeni mobilya almayı düşünüyorsanız 2018 mobilya modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Trend Mobilya Modelleri

Her dönemde olduğu gibi bu dönemde de şık, ergonomik ve fonksiyonel mobilyalar tercih ediliyor. Kaliteli ve sağlıklı malzemelerden üretilen mobilyalar ile bu yıl da evinizin değerine değer katacaksınız.

Eviniz için mobilya seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken ilk nokta evinizin fiziksel özellikleri olmalıdır. Ondan sonra yılın moda renkleri olan krem rengi, beyaz, kirli beyaz ve pastel renkler ile seçim yapabilirsiniz.

2019 Mobilya Seçenekleri

En çok tercih edilen renkler, ahşaplar, kumaşlar, kombinasyonlar ve tarzlar ile bu sene en çok modüler ve fonksiyonel tasarımlar dikkat çekiyor. Bu sene açık renklerin tercih edildiği mobilya tasarımları geçen sene de olduğu gibi minimal ve ergonomik olarak tercih ediliyor.

2019 mobilya trendleri country tarzına sahip cilasız ve daha doğal mobilyalardan oluşuyor. Masif meşe ve diğer masif ahşaplar bu sene de çok moda olarak evlerimizde yerini alıyor.

Ev ve İşyerleriniz Daha Ferah

2019 mobilya trendleri modern mobilyadan klasik mobilyaya, modüler mobilyadan ofis mobilyasına, oturma gruplarından bebek, çocuk, genç mobilyasına, yataktan aksesuara kadar daha ferah ve geniş yaşam alanı sunacak şekilde tasarlanmış durumda.

Kişiselleştirilmiş Ürünler

Bu senenin bir diğer mobilya modası ise kişiselleştirilmiş ve farklı parçalar ile kombinlenmiş mobilyalar olarak gözüküyor. Mobilya trendlerinin en önemli parçası ise kullanılan masif ahşaplar olarak gözüküyor.

Göz Dolduran Ahşap Tasarımlar

Geçen sene olduğu gibi bu sene de ahşap ürünler evlerimizde daha da fazla gözükecek gibi. Ahşabın tüm güzelliğini yansıtan ve genellikle retro tarzda hazırlanmış olan ürünler evinizin her köşesine estetik ve güzellik katacak gibi duruyor.

Ahşap ile uyumlu olarak kullanılacak kumaş ve kaplamalar ile daha da estetik ve tarz bir görünüme kavuşacak olan ahşap ürünler, yeşil, mavi, kırmızı, siyah ve pastel tonlar ile harmanlandığında bir sanat eserinden farksız olacaktır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git