2019 Mobilya Trendleri

2019 Mobilya Trendleri
30 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 120 kez okundu.

Her yılın kendine has moda akımları var, 2019 mobilya trendleri ise ev dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyen ve evlenecek herkesin mobilya seçimlerini etkileyecek gibi görünüyor. Eğer siz de moda benim işim diyorsanız, dekorasyonda popüler olan her şeyi takip ediyorsanız sizi buraya alalım.

Pantone 2019 Rengi

Pantone, her yıl modaya yön veren dünya çapında bir marka. Sezonların ve yılların favori renkleri Pantone tercihlerine göre yön almakta. 2018 yılında ultra violet rengini seçen firmanın 2019 rengi henüz açıklanmış değil. Tercih edilen renk ne olursa olsun, 2019 mobilya trendleri o rengin etrafında şekil alacak, orası kesin.

Trendler Markaları Nasıl Etkiliyor

Her marka, modern ve kullanışlı mobilya tasarımı yapmaya özen göstermektedir. Marka ne kadar modern olursa o kadar büyür. 2019 mobilya trendleri, bu trendlere göre üretim yapacak firmalara büyük avantajlar sağlayacaktır. Dürüst olalım, herkes modadan biraz etkilenir ve kimse güncel olmayan firmaları tercih etmez. Bu sebeple markalar trendleri alıp geliştirecek ve onları müşterilerinin beğenilerine sunacaktır. Bu durumda size de içlerinden tercih yapmak kalacak.

Mavi Ev Dekorasyonu Modelleri

Eski Renkler Yeni Tarzlarla Buluşacak

Modanın zaman zaman geçmişe dönüş yaptığını biliyoruz. 2019 mobilya renkleri de doğallığa ve eskiye bir saygı duruşunda bulunacağa benziyor. İndigo mavisi ve zümrüt yeşili gibi soft renkler hayatımıza yeniden dönecek. Adaçayı yeşili ise baş tacı edilecek.  Bu renklerin gri ve sarı tonlarıyla tamamlanacağı da 2019 mobilya renkleri hakkında gelen dedikodular arasında. Bu renklerin modern tarzlarla buluşmalarının ne gibi sonuçları olacağı ise merakla beklenmektedir. Ne de olsa bu renklerin daha ihtişamlı mobilyalarda kullanmalarına alıştık.

Ahşap Detaylara ve Bitkilere Alışın

Son yıllarda sanayileşmenin dayattığı metal yoğunluğuna inat ortaya çıkan akımları durdurmak mümkün değil. 2019 mobilya modası da bu başkaldırıya ayak uyduracak gibi görünüyor. Doğal ahşaptan yapılan masa ve TV üniteleri, koltuk ayakları, büfeler hayatımıza yeniden geliyor, üstelik kendi çıplak renkleriyle. Bu yıl ahşabın üstü boyalarla örtülmeyecek gibi. Evinizde İskandinav esintilerine hazır olun. En çok önerilecek dekorasyon ürünleri de saksılar olacak. Modayı takip edenlerdenseniz, sevdiğiniz bitkilerin bakım yollarını araştırmaya başlayabilirsiniz. Oturma odasından banyoya kadar evin her yerinde yeşile yer açmaya hazır olun.

Siz Rahatça Uzanın Diye

2019 koltuk modelleri ise yılın favori renklerinin ahşap detaylarla birleşmesinden ortaya çıkacak. İhtişamlı, geniş ve rahat koltukların tekrar sahnedeki yerlerini alacakları 2019’da, bambu uzanma koltukları gibi doğal ve minimal ürünler de beğenilerinize sunulacak. Sahip olduğunuz alana göre aralarında tercih yapabileceğiniz pek çok seçeneğinizin olacağı kesin.

Foto Galeri

 


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git