Mobilya Dekorasyon

2021 Alfemo Yatak Odası Takımları

2021 Alfemo Yatak Odası Takımları

Türkiye’nin lider mobilya markalarından biri olan Alfemo bir çok mobilya çeşidi ve kalitesi ile lider mabilya markalrı arasında ilk sıralarda yer almaktadır.Bir çok mobilya çeşidinin bulunduğu  bu büyük markada aradığınız her modelli çok rahatlık ile bulabilir özel olarak yaptırabilirsiniz.

Alfemo markası mobilya üzerine bir çok model  ve kategori ile size en iyi kalite ile hizmet vermekte,bunlardan bir tanesi olan Alfemo yatak odası takımları zengin model seçeneği ,ile siz müşterilerinin gözlerini doldurmakta.Kimi yeni evlenen çiftler ,kimide ikinci baharları için tercih edilen bu  Alfemo yatak odası takımları en modern modeller ile sizler için tasarlanmıştır.

Sade ve şık çizgileri ile ferah bir tasarım olan Reına ayna ve deri kullanımları ile zenginleştirilen,baza ve karyola ile kullanılabilen yatak başlığı,fonksiyonel  depolama  aksesuarları ile aynalı kapaklı sürgülü gardırop,yumuşak kapanma özelliğine  sahip çekmece ve kapaklardan oluşmaktadır yeni yıllın en gözde modellerinin ilk sıralarında yer almaktadır.

Alfemo yatak odası takımlarının bir diğer modelli özgün ,spor görünümlü,havuz sistemli,deri başlıklı karyola,geniş depolama hacmine sahip,tasarım bütünlüğüne uygun,özel aksesuar bölmeli şifonyer,çekmecelerde sesiz hareketi sağlayan ray sistemi,fotosel aydınlatmalı ve asansörlü  askı kapanmasını sağlayan sisteme sahip olan Como modellidir.

Bir diğer gündemdeki model ise açılır başlıktaki kullanım kolaylığı ile farklılık yaratan karyola ,tüm kapaklarda menteşe üzerine entegre özel yavaşlatıcı  kullanım özelliği olan Artella modelidir.

Galeri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.