Mobilya Dekorasyon

2021 Vivense Çocuk Odası

2021 Vivense Çocuk Odası

2013 yılında kurulan Vivense Ankara, Adana, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, Konya, Samsun, Mersin olmak üzere birçok ilde hizmet vermektedir. Vivense çocuk odası, bebek odası, yatak odası, oturma odası ev, ofis ve bahçeleriniz için diğer mobilya çeşitleri, mobilya, aksesuar, dekorasyon ürünlerini, aydınlatma ürünlerini, elektrikli mutfak aletleri ve mutfak gereçleri ile ev tekstili ürünlerini uygun fiyat avantajı ile sunan Vivense, online mağazası ile de müşterilerin hizmetinde.

Çocuğunuzun Odası İçin Her Şey

Çocuk odası takımı, ranzalı takımlar, tek ranza, arabalı yataklar ve çalışma grubu seçenekleri ile değerli çocuklarımız için sağlıklı, ergonomik, konforlu ve fonksiyonel mobilya ve aksesuar çözümleri sunan Vivense moda olan renkler, desenler, şekiller aksesuarlar ile çocuğunuz için muhteşem bir yaşam alanı sunuyor.

Hem kız çocuklar hem de erkek çocuklar için geniş ürün yelpazesine sahip seçenekler sunan Vivense uzman tasarımcıların elinden çıkmış ürünler ile hem dekoratif hem de fonksiyonel çözümler sunuyor.

Vivense’den hazır takımlar halinde çocuk odaları alabileceğiniz gibi, takımlar içinde değişiklikler de yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak tek tek alabileceğiniz baza, komodin, ranza, yatak, arabalı yatak, çalışma masası,kitaplık, çalışma sandalyesi, gardrop, şifonyer, perde, halı ve aksesuar seçenekleri ile çocuğunuz için konforlu ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Birbirinden Renkli Ürünler

Dayanıklı suntalam malzemeden üretilen 2 yıl garantili ve ücretsiz kuruluma sahip çocuk odası takımları ile çocuklarınız için sadece hayal gücünüz ile sınırlı odalar yaratabilirsiniz. Navy Çocuk Oda Dekorasyonu, Manolya Çocuk Oda Takımı, Legend Çocuk Oda Takımı gibi daha onlarca çocuk odası takımları ve ürünleri için vivense.com sitesini ziyaret edebilir, ürünler hakkında fotoğraflara, detaylı bilgilere, cazip fiyat ve ödeme seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Galeri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.