Mobilya Dekorasyon

29 Metrekare Küçük Daire Tasarımı 2021

09.12.2021
27
29 Metrekare Küçük Daire Tasarımı 2021

Daireleri tasarlamak oldukça zor bir süreç gibi görünüyor. Bu süreçte yaratıcı fikirlerden yardım almak bir çıkış yolu olarak görülebilir. Bu amaçla hazırlanmış galerimizin sizlere yardımcı olmasını diliyoruz.

Daire Yatak Odası Görünümü

29-metrekare-kucuk-daire-tasarimi-1

Gri renk tonlarının hâkim olduğu yatak odası tasarımında yatağın konforu ve dolap seçiminin modern çizgileri dikkat çekiyor.

Dairenin Genel Görünümü

29-metrekare-kucuk-daire-tasarimi-2

Dairenin bu görünümünde seçimlerin genel hatları oldukça ortaya çıkıyor. Yatak odası olarak belirlenen alanın ön tarafında yer alan divanların konforu göze çarpıyor. Mutfak tasarımının şıklığıda göze çarpan başka bir detay.

Dairenin Bir Başka Açıdan Görünümü

29-metrekare-kucuk-daire-tasarimi-3

Dairenin bu açıdan görünümünde divanların birer koltuğa dönüştüğü görülüyor. Bu tip kullanışlı eşyalar yer tasarrufu sağlamanın anahtarı olarak görülebilir. Küçük bir daire tasarımında da şıklıktan vazgeçilmeyeceğinin bir örneği görselimizdeki daire olarak gösterilebilir.

Dairenin Genel Görünümü

29-metrekare-kucuk-daire-tasarimi-4

Farklı bir açıdan dairenin çizgilerini görebiliyoruz. Beyaz rengin sağladığı geniş alan görünümü odaya ferahlık kazandırmış gibi görünüyor. Ahşap mobilya seçimleri odaya hareketlilik
kazandırmış.

Daire Yatak Odası Görünümü

29-metrekare-kucuk-daire-tasarimi-5

Bu açıdan dairemize bakıldığında ilk göze çarpan nokta yataktan salondaki televizyonun izlenebilmesi, bu harika ayrıntı ile her bölgede keyifli vakit geçirmek mümkün hale getirilmiş.

Daire Banyosu Tasarımı

29-metrekare-kucuk-daire-tasarimi-6

Dairenin banyosunda da yine beyaz ve gri rengin hâkimiyeti göze çarpıyor. Köşeli duşa kabin seçimi banyoda oldukça yer kazancı sağlamış.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.