Adore Çalışma Masası ve Kitaplık

Adore Çalışma Masası ve Kitaplık
8 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 85 kez okundu.

Herkes çalışma masasından kullanışlılık ve geniş hacim bekler. İşte bunun için adore çalışma masası ve kitaplık modellerinde fonksiyonel özellikler ön plana çıkmış ve tabi bunun yanında estetik tasarım anlayışından da kesinlikle taviz verilmemiştir. Adore Mobilya güvencesiyle tam %41 oranındaki net indirimlerle birbirinden farklı çalışma masası modelleri ve kitaplıklar kullanışlı olmaya devam ediyor.

Hakiki Meşe Ağacı

Çalışma masanızda hakiki meşe ağacına dayanan ahşap işçiliği kullanılmıştır. Öbür yandan çalışma masası her bakımdan sıra dışı olma özelliğine dayanarak müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Farklı Renkler

Lake beyaz, meşe, concept çekmeceli ve noce renk seçenekleriyle birbirinden farklı renklerde çalışma masasını tercih edebilirsiniz.

Çekmece ve Raf Sistemi

Kullanışlılığının önde olduğunu belirtmiştik. Çekmeceli ve çok raflı çalışma masanız hem kullanışlılık hem de tasarımdaki modernizm anlayışıyla gerçekten de sıra dışı ürünler olmaya devam etmektedir. Bununla beraber adore çalışma masası ofis ortamları için de gayet kullanışlı midi modellerine dayanarak her anlamda sıra dışı yenilikleri bir arada tutmaktadır.

Geniş Kitaplık Modelleri

Kitaplıklı çalışma masası da Adore’nin en çok aranan modelleri arasında gelmektedir. Geniş iç hacmi ve derinliği bakımından çokça kitap yerleştirebilmenizi sağlamakta olan bu çalışma masası kişiye özel kütüphane olarak tercih edilebilecek en önemli modeller arasında gelmektedir. Üstelik her bakımdan kendine has yenilikleri bir arada sunması açısından son derece önemli bir yaklaşım tarzını meydana getirmektedir.

%41 Net İndirim

Adore Mobilya’nın %41 oranındaki net indirim avantajına dayanarak adore kitaplıklı çalışma masası yarı fiyatına varan indirimli seçenek üzerinden müşterileriyle buluşturulmaktadır. Böylelikle herkesin çok rahatlıkla satın alabilmesine imkan tanıyan birbirinden seçkin modelleri oluşturduğunu kesinlikle belirtmek gerekecektir. Bu sayede her anlamda tercih edilecek nitelikler arasında gelmesi bakımından son derece önemli konuları bir arada sunmayı sürdürür. Tüm bunlar da onun eşsiz yönleri arasında gelmektedir.

Üstelik uygun ödeme koşullarına dayanarak da her açıdan Adore Mobilya kalitesinden kesinlikle ödün verilmeksizin satın alabilmenize imkan tanımaya devam eder. Bu da hem kullanışlı hem de ekonomik olması anlamına gelir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git