Adore Kedi Evi Ekşi

Adore Kedi Evi Ekşi
8 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 75 kez okundu.

Adore Mobilya’dan Kedi Evi

Ev ve ofis mobilya üreticisi olan Adore Mobilya “toplumsal sorumluluk bilinci” kapsamında sokak kedileri için kedi evi üretimi yapmakta ve ücretsiz dağıtmaktadır. Bu yıl yedincisi düzenlenmekte olan kampanya 28 Kasım 2018 tarihinde bitecektir. Adore mobilyanın bu kampanyası, adore kedi evi ekşi sözlükte yer bulmuştur.

Kedi Evi Nasıl Yapılıyor?

Mobilya üretiminde artan parçalar biriktirilerek, standart dikdörtgen kutu şeklinde, yandan kapılı halde üretiliyor. Ürünler, kullanıcıya demonte şeklinde gönderiliyor. Bilmeyenler için parçaların nasıl bir araya getirileceği şekillerle anlatılmıştır. Şirket, kedi evlerini ücretsiz dağıtmasına rağmen, sahtekârlığı önlemek ve kargo maliyetini düşürmek amacıyla 10 lira ücret talep ediyor.

Adore’den Kedi Severlere Öneri

Adore Yönetimi, kedi kulübelerinin kardan ve yağmurdan zarar görmemesi için su geçirmez malzemeyle kaplamaları önerisini yapıyor. Ayrıca kedilerin boya kokusundan rahatsız olmaları nedeniyle kulübelerin boyanmaması uyarısını yapmıştır.

Ekşi Sözlükte Kedi Evi kampanyası

Ekşi Sözlük; Her türlü konuda bilgi ve yorum paylaşımı yapan bir  tartışma platformudur. İnternet ortamında site üyeleri, toplumsal konularda, tartşarak duyarlı yaklaşım sergiliyorlar. Site, Adore Mobilya’nın “Ücretsiz Kedi Evi Kampanyası”na da yer vermiştir. Üyeler, adore kedi evi ekşi sözlükte konu başlığı açarak yorum, istek ve önerilerini paylaşmışlardır.

İnsanların Kedi Evi Kampanyasına Yaklaşımı

Kedi evi kampanyasını, adore kedi evi ekşi sözlükte değerlendiren site üyeleri genellikle olumlu yaklaşıyorlar. Sokak hayvanlarının yaşadığı sorunlara duyarsız kalmayan hayvan severler, özellikle kış mevsiminde hayvanların yaşadığı zorluklara dikkat çekmek için hem sosyal medyada hem de internet ortamında çağrılar yapıyorllar. Ekşi sözlük sitesi de bu insanların sesi olarak birçok insana ortam sağlıyor. Üyelerin büyük ilgiyle karşıladığı ve talep gördüğü kampanyanın yetersiz ve az olması hayvan severlerin çekincesi oluyor. Ürünlerin sayısının az olması, suistimale açık olması, sadece bir tane şartı aranması kampanyanın eksi yönleri olarak görülüyor. Buna rağmen bu kampanya ile Adore Mobilya’nın diğer kurum ve işletmelere rol örnek olması temennisi yapılıyor.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git