Adore Oyuncu Koltuğu

Adore Oyuncu Koltuğu
8 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 77 kez okundu.

Adore oyuncu koltuğu satın almak istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Oyuncu koltuğu ve ya oyun koltuğu uzun süre bilgisayar başında geçirenlerin ergonomileri için oldukça önemli bir ayrıntıdır.

DXRager Origin Serisi

Porfesyonel bilgilsayar oyuncularının en çok tercih ettiği modeller birisi olan oyuncu koltuğu dxracer Adore mobilya bünyesine ocak ayında katılmıştır. Bilgisayar oyuncularının sağlığını ve konforunu düşünerek tasarlanmış olan bu koltuk birbirinden farklı açılara sahip ergonomik bir yapıya sahiptir.

İyi Bir Oyuncu Koltuğu Nasıl Olmalıdır

Oyuncu koltuğu yapımı bilgisayar başında uzun vakitler geçiren kişilerin hareket alanları göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. Gün boyu vücudun alacağı şekilleri göz önünde bulunduran tasarımcılar, kişilerin en az yorgunlukla bilgisayar başında çalışmalarını hedeflemektedir. Çeşitli yastık eklentileri, kol koyma uzantıları ve 180 dereceye varan yatabilme özellikleri sayesinde oyuncu koltukları sadece oyun tutkunları için değil bilgisayar başında çalışan birçok insan için oldukça sağlıklı bir seçenektir. 360 derece dönebilen ayaklar, vücudun şeklini alabilen sırt ve yan bariyerler oyuncu koltuklarında tercih sebeplerinden bazılarıdır.

Adore Farkı

Adore oyuncu koltuğu, Adore firmasının yılların verdiği bilgi ve tecrübeye dayanarak ürettiği ustalıkla üretilmektedir. Yüksek poliüretan malzemeden üretilen koltuklar, çeşitli aksesuarlar aracılığı ile kolay sökülüp takılan ve kolay taşınan bir yapıya sahiptir. Son teknoloji makineler ile son derece dayanıklı dikişler atılarak üretilen oyuncu koltukları uzun yıllar dayanıklılık sağlamaktadır.

Oyun Koltukları Donanımları

En iyi oyuncu koltukları ortak özellikleri oyuncuları oyun oynarken oyunun içinde hissiyatı uyandırmalarıdır. Adore oyun koltukları çeşitli ses donanımları ile oyun içi efektleri daha iyi yaşamanızı ve oyuna tamamen odaklanmanızı sağlayan bir donanıma sahiptir.

Fiyat Performans

Adore oyuncu koltukları dayanıklı yapıları, ergonomik ve konforlu tasarımları ve şık dizaynları ile oyun tutkunları tarafından büyük beğeni kazanmaktadır. Bir takım multimedya eklentileri, hoparlör ve sonradan eklenebilen donanımsal özellikleri ile son teknoloji ürünü koltuklar 2000 liradan başlayan fiyatları ile de insanları cezbetmektedir. Adore oyuncu koltuğu birbirinden farklı renk seçeneği, yükseklik ayarları, dayanıklı aksesuarları ile evinize kadar kargolanır ve kolay kurulumu ile çabucak kullanılmaya başlanır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git