Adore Prestige Gardırop

Adore Prestige Gardırop
8 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 80 kez okundu.

Adore Mobilya’nın gayet kullanışlı gardırop modellerinden birisi olmaya devam eden adore prestige gardırop modeli 4 kapılı lake beyaz renklidir. Orman Koruma Konseyinin izni alınarak E1 sağlık standartlarında üretilmiş model Adore farkıyla tamamen birinci sınıf işçilikle sizlere sunulan seçkin dolap modellerinden biri olmaktadır.

Ölçüleri

  • Yükseklik : 216 cm
  • Genişlik :   180 cm
  • Derinlik :     63 cm olarak temel ölçüleriyle gerçekten de ideal gardıroplardan birisi olma özelliğine sahip.

Krom Metal Kulp Tasarımı

Zamanla küflenmeyen ve eskimeyen krom malzeme kullanılarak imal edilmiş kulpları sayesinde uzun ömürlüktür. Bu özelliği yönüyle adına yakışır prestijiyle dikkat çekmektedir. Yine de üretim ve işçilik hatalarına karşı tam 7 yıl garanti kapsamında tutulmaktadır.

3 Adet Metal Askılık

Pantolon, kravat ve ceket asmak için ayrı ayrı oluşturulmuş tam 3 adet metal askılığı sayesinde kravat, ceket ve askılıklarınızı asmanız mümkün olmaktadır. Bu da her anlamda kullanım kolaylığı sağlayan özelliklerinden birisi olarak dikkat çekmektedir.

 

4 Kapılı Yavaşlatılmış Gardırop

Hem sessiz hem de oldukça yavaş dolap kapakları sayesinde çarpmadan kapanması mümkün olur. Tam 4 kapılı olması bakımından da oldukça fazla giysilerinizi yerleştirmeniz mümkün olacaktır. Bütünüyle ortada duran bu nitelikleri ışığında her anlamda belirtmemiz gerekmektedir.

Kaliteli Melamin Yonga Levha

Lake beyaz renk ahşap işçiliği uygulamasına sahip prestige gardırop kaliteli melaminden yonga levha üretime sahiptir. Bu sayede gayet kullanışlı olmasının yanı sıra dayanıklılığı da test edilmiştir.

Ekonomik

Son olarak adore prestige gardırop fiyatı üzerinde de durmamız gerekmektedir. Adore Mobilya’nın sezon sonu indirim fırsatıyla tam 7 yıl garantili dolap modellerinden birisidir. Böylelikle yeni bir gardırop sahibi olabilir ve a kalite üretim işçiliğiyle sizler de yeni yılınıza yepyeni bir gardıropla girebilirsiniz. Üstelik net indirim fırsatıyla %10 kdv indiriminden yararlanarak bu en yeni dolabı evinize satın alabilirsiniz. Bütünüyle ortada duran nitelikler ışığında her anlamda fonksiyonel olmaya devam eden seçkin modeller arasında geldiğini kesin olarak dile getirmemiz mümkün. Bu sayede her açıdan ondan en iyi şekilde yararlanma imkanı bulacaksınız.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git