Adore Rio TV Koltuğu

Adore Rio TV Koltuğu
7 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 77 kez okundu.

Rahat rahat televizyon izlemek isteyenlere adore rio tv koltuğu modeli kahverengi rengiyle sunuyor. Öyle bir özellikleri var ki bu koltuğunuz sadece televizyon koltuğu olarak kalmayacak aynı zamanda dinlenme koltuğu olarak da kullanabileceksiniz. Sırtınızı yaslamak için ve ayaklarınızı uzatmak için ek açılır alanı bulunan tv koltuğu %29 oranındaki indirimiyle satışa sunulmaktadır.

Ölçüleri

77 cm genişlik x 63 cm yükseklik x 77 cm derinlik ölçülerindeki tv koltuğu sırtınızı yaslayarak televizyon izlemek isteyenler için ayrıca konforlu bir rahatlık sağlamaktadır. Bununla beraber ayaklarınızı uzatarak özellikle playstationda kapışma yapacaklar için özel olarak düşünülmüştür.

2 Yıl Garanti

Teknik seri üretim hatalarına karşı Adore tarafından tam 2 yıllık net garantisi bulunmaktadır. Kargoyla adresinize gönderilen ürünü teslim almadan önce herhangi bir kusur olup olmadığını kesinlikle yoklamanız gerekiyor. Böylece ürünü her anlamda tamamen sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza atmış olacaksınız.

Teslimat Süreci

MNG Kargo ile anlaşmalı olarak gönderilen adore rio tv ve dinlenme koltuğu 5 – 7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Demonte olarak gönderilen ürünün kurulumu tamamen kendinize aittir. Zaten çok basit bir kurulumu olan tv koltuğu tek bir koliden oluşmaktadır. Nasıl kuracağınız içerisindeki kurulum kılavuzunda yazmaktadır.

%29 İndirim

Enflasyon indirimine dayanarak gerçek satış fiyatının altındaki fiyatla yani %29 oranındaki net indirim fırsatıyla satışı yapılan adore rio tv koltuğu fiyatı her açıdan ekonomik olmaya devam etmektedir. Bu da onun her anlamda kullanışlılık ve tercih edilebilirlik olma yönünden dikkat çeken özelliklerini meydana getirmeye devam edecektir. Tüm bunlar da her açıdan karşımıza çıkan özelliklerini resmetmektedir.

Ek Özellikler

Açılır ayak uzatma fonksiyonu ve sırt yaslama özelliğine sahip tv ve dinlenme koltuğu kahverenginde tasarlanmıştır. Böylece her açıdan ergonomik ve fonksiyonel bir tasarıma sahip bu televizyon & dinlenme koltuğunun size özel tasarlandığını gerçekten de belirtmemiz gerekiyor. Sırt yaslama özelliği belki mışıl mışıl uykuya dalmanıza neden olacak ama zaten bir amacı da dinlenmek yani şekerleme olarak tabir edilen azıcık olsun kestirmek…

 

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git