Adore Şifonyer

Adore Şifonyer
7 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 80 kez okundu.

Yatak odası takımları arasında adore şifonyer kuşkusuz ki önemli bir parçadır. Yerinde gece lambasını koymaya yarayan masa, yerinde kişisel eşyalarımızı sergilemeye yarayan raf, yerinde süs amaçlı olarak yatak odanızı tamamlayan bir parça olarak kullanımı oldukça fazladır. Üstelik çekmeceli olanlarıyla her yönden birçok eşyalarımızı yerleştirmeye de imkan tanır.

2 veya 4 Çekmeceli

Arzu ettiğiniz gibi iki ya da dört çekmeceli şifonyerleri yatak odanızda kullanabilirsiniz. Böylelikle eşyalarınızı yerleştirmek adına oldukça kullanışlı şifonyerden en iyi şekilde yararlanabilme imkanı bulabilirsiniz.

%38 İndirimle

Üstelik yıl sonuna özel adore şifonyer fiyatı tam %38 net indirim fırsatıyla satılmaktadır. Böylece yatak odanıza dahil edebileceğiniz şifonyeri gayet indirimli fiyatıyla sizler de alabilirsiniz. Böylelikle yarı fiyatı üzerinden kazançlı bir alışveriş yapmış olacaksınız.

Fonksiyonel

Yüksek ayak tasarımlı şifonyerler temizlik işlemini gayet kolay hale getirmektedir. Bu sayede vaktinizi alan ve çileye dönüşen temizlik işleminin bundan böyle kesinlikle sorun oluşturmaksızın sizlere sunulması mümkün hale gelecektir. Ortada duran bütün bu özellikler baz alınarak fonksiyonelliği bakımından kesinlikle taviz vermeyen yaklaşımla sizler de bu ürünü kesin olarak kullanabilme imkanı elde etmiş olacaksınız.

Çeşit Çeşit Renk Seçenekleri

Öte yandan birbirinden farklı renk seçenekleri de bulunan şifonyerlere her anlamda rahatlıkla sahip olacaksınız. Bu nitelikleri baz alındığı zaman her yönden kaliteden bir an dahi taviz verilmeksizin Adore Mobilya güvencesiyle en ideal adore mobilya şifonyer yatak odanızda yer açabilme fırsatını yakalamış olacaksınız. Her halükarda ortada duran bu özellikler baz alınacak olunduğu zaman gerçekten de kaliteli yaklaşımları esas alınarak her açıdan fark yarattığını kesinlikle dile getirmemiz mümkün hale gelecektir.

Üstelik %38’den %56 oranına kadar uzanan net indirim garantisiyle birbirinden kullanışlı şifonyerlere yatak odanızda yer açabilirsiniz. Böylelikle gece lambası, kitaplık, saat ve takı aksesuarı gibi çok amaçlı kullanıma uygun olarak tercih edebilirsiniz. Tüm bu özellikleri baz alınarak yıl sonuna özel net indirim fırsatlarıyla birlikte sizlerle buluşturulmaya devam edilen ürünler arasında gelmekte olduğunu kesinlikle dile getirmemiz gerekecektir. Böylelikle gayet makul fiyatlarla sizler de alabilirsiniz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git