Adore Tower Çalışma Masası

Adore Tower Çalışma Masası
7 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 79 kez okundu.

%100 doğal ahşap suntalam malzeme kullanılarak üretilmiş adore tower çalışma masası dar alanlara genişlik kazandıran en ideal çalışma masası modellerinden biridir. Üstelik geniş kitaplığı sayesinde kitaplarınızı da bolca yerleştirmenize olanak tanır. Adore Mobilya garantisiyle %38 indirim fırsatından yararlanılarak karşınıza çıkan çalışma masasının dikkat çekmekte olan bir başka özelliği lake beyaz rengin göz alan estetik yansımasını tüm çıplaklığıyla karşımıza çıkarmaya devam etmesidir.

Ölçüler

120 cm genişlik

192 cm yükseklik ve de

60 cm derinlik ölçüleri bulunmaktadır.

Özellikleri

  • Ahşap işçiliğinin kendine has tasarımıyla lake beyaz renk kullanılmıştır.
  • Çok amaçlı oldukça geniş sürgü kapaklı raf sistemine sahiptir.
  • Yüksek kalitede melamin yüzeye sahip yonga levhalar kullanılarak üretilmiştir.
  • Orman Koruma Konseyinin kararları dikkate alınarak ham madde kullanılmıştır.

Garantisi

Tam 7 yıl Adore Mobilya garantisiyle satışa sunulmaktadır. Böylelikle adore tower kitaplıklı çalışma masası olarak 7 yıl boyunca gerek üretim gerekse işçilik hataları nedeniyle karşılaşacağınız tüm özürlerde kesinlikle paranız iade edilmekte ya da ürünün orijinali ile bire bir değişim garantisi sağlanmaktadır.

Kurulum ve Teslimat

Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum kılavuzu kargoyla gönderilmekte olan ürünün içerisinde mevcuttur. Sadece iki kişiyle birlikte kolaylıkla kurulum işlemi mümkün olacaktır. Aynı zamanda sipariş verilmesinin hemen ertesi gün kargoya verilen ürünün yalnızca tornavida kullanılarak kurulum işlemi çok kısa sürede tamamlanabilmektedir.

Bakım ve Temizlik

Nemli bir bez kullanılarak temizlenmesi yeterlidir. Ekstra temizlik malzemeleri kullanmanıza kesinlikle gerek yoktur. Kanserojen madde içermeyen E1 kalite standartları göz önüne alınarak imal edildiğinden dolayı her anlamda fark yaratmaya devam etmektedir. İşte ortada duran bu eşsiz nitelikleri bağlamında değerlendirilecek olunduğu zaman her yönüyle farkını ortaya koymaktadır.

 

 

Ekonomik

%38 oranındaki sezon sonuna özel indirimiyle adore tower çalışma masası fiyatı gerçekten de oldukça hesaplıdır. Üstelik sezon sonuna özel geniş kitaplık alanı bulunan çalışma masanızın her yönden farkını ortaya koymaya devam eden yönleri dikkate alınarak değerlendirildiği zaman her anlamda tüm nitelikleriyle bir arada bulunmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekecektir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git