Adore Yemek Odası Takımları

Adore Yemek Odası Takımları
7 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 95 kez okundu.

Adore Mobilya’nın ahşap zarafetini yansıttığı %35 oranındaki indirimli adore yemek odası takımları arasında Parma, Sephia, Dublin ve Studio yemek odası takımları dikkat çekiyor. Ahşap işçiliğinin birinci sınıf marangoz işçiliğiyle imal edilmiş bu ürünleri Adore güvencesine dayanarak sahip olmanız mümkün.

Parma Yemek Odası

Yüksek kalite melamin yüzeye sahip yonga levha parçaları kullanılarak üretilmiştir. Parma yemek odası takımının dikkat çeken niteliklerinden birisi de 7 yıl garanti süresidir. Beyaz opak rengin yemek odanızda şıklığı yansıtan sıra dışı yanını göreceksiniz. Yemek odası takımları arasında birinci sınıf işçiliğe sahip lamine yüzey ve geniş iç tasarıma sahip konsolu bulunmaktadır.

Yemek masası lake beyaz renk kullanılarak üretilmiştir. Çok amaçlı kullanıma sahip T ayak tasarımı ve açıldığında 8 kişilik kullanıma uygun geniş hacmiyle her yönden fark yaratır.

Sephia Yemek Odası

Lake beyaz rengin tercih edildiği sephia yemek odası Adore Mobilya’nın indirimli yeni ürünleri arasında gelmektedir. Yemek odasının masası lake beyaz renk olup yüksek T ayak tasarımı temizliği kolaylaştırır.

Konsolu ise birinci sınıf lamine yüzeyin ahşap dokusundan geniş iç hacme sahip imalat ürünüdür. Konsol dekoratif dolap olarak her yerde rahatlıkla kullanıma uygunluk özelliğindedir. Ergonomik tasarımlı 3 adet yemek sandalyesi vardır.

Studio Yemek Odası

AB standartları güvencesinde üretilmiş yemek odası takımında birinci sınıf marangoz işçiliğine sahip doğal ahşap kullanılmıştır. Tam %35 oranındaki net indirim fırsatıyla sizlere sunulan bu yemek odasının masası çok amaçlı kullanıma uygun, uzun ömürlü masif kaplamaya sahip.

4 adet doğal ahşap sandalyesi çökme yapmayan a kalite süngerden üretilmiştir. Hem doğal hem de ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Dublin Yemek Odası

2018 yılının sonuna kadar geçerli adore yemek odası fiyatları ile Dublin yemek odası da satışa sunulmaktadır. Ortadan açılabilen yemek masası tam 6 kişilik oturma kapasitelidir. Öte yandan kaliteli kumaştan üretilmiş 4 adet doğal ahşap sandalyesi yüksek ayaklı tasarımla temizlik işlemini kolaylaştırır. %30 indirim oranına sahip bu yemek odası 2 yıl üretim ve işçilik hatalarına karşı garantilidir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git