Adore Yönetici Koltuğu

Adore Yönetici Koltuğu
7 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 82 kez okundu.

Tüm ürünlerde geçerli %21 net indirimle adore yönetici koltuğu almanın tam zamanı. Elite Manager siyah renk seçeneğiyle güncel satışı devam eden yönetici koltuğu bel ve omurga sağlığınızı üst düzey hassasiyette korumaya devam edecek. Üstelik ekonomik fiyatıyla da mutlaka denemeniz gereken koltuk modelleri arasında geliyor.

Yükseklik ve Sertlik Ayarı

Yüksekliğinizi ve bel desteğine yönelik sertliğinizi tamamen kendi rahatınıza göre ayarlama özelliği bulunan yönetici koltuğu siyah renklidir. Uzun süre boyunca rahatlıkla kullanabilmenize olanak tanıması açısından gerçekten de öne çıkmayı sürdürür.

Konfor ve Rahatlık

Yumuşak bel ve boyun desteği sayesinde ileri yaş hastalıkları arasında sıkça gelen bel fıtığı ve boyun fıtığı gibi rahatsızlıklarla kesinlikle karşı karşıya kalmazsınız. Öte yandan ergonomik bakımdan gerçekten de fark yaratmaya devam eden yapısı sayesinde her anlamda farkını ortaya koymaktadır.

Sessiz Ayak Tasarımı

Poliplastik naylon yıldız ayakları parke çizmez ve sessiz tekerlekleri sayesinde sessizce hareket eder. Bu da adore elite soft manager bakımından önde gelen bir başka özelliği olarak karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

Teknik Özellikleri

170-190 cm boy aralığında ve günde 8 saat çalışmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Birinci kalite amortisör üretimi sayesinde oldukça sıra dışı bir rahatlığı sizlere sunmaya devam ediyor. Üstelik bel ve boyun sağlığınızı da yumuşak dokusu sayesinde sağlamaya devam eder ve böylelikle ileri yaş fiziksel rahatsızlıklarla karşı karşıya kalmanızı kesinlikle önleyici özellik taşır. Soft derisi sayesinde yine her yönden bel ve omurga sağlığınızın korunmasına her açıdan yardımcı olmaktadır.

İndirimli Fiyatı

%21 oranındaki net adore yönetici koltuğu fiyatı ile her yönden satın alabilmenize imkan tanımaya devam eder. Bununla birlikte bir başka özelliği olarak ekonomik açıdan enflasyonla mücadele indirimleri dahil olarak her yönden kaliteli yönetici koltuğuna ekonomik fiyatlarla anında sahip olabilmenize imkan tanımaya devam eder. Tümüyle ortada duran bu nitelikleri ışığında herkesin yönetici koltuğunu yeni bir modelle değiştirerek bel ve omurga sağlığına gereken özeni göstermesi mümkün olacaktır. Böylelikle siz de yönetici koltuğunuzdan en ideal şekilde yararlanabilirsiniz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git