Ağaç Dekorasyon Fikirleri

Ağaç Dekorasyon Fikirleri
7 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 84 kez okundu.

Boş zamanlarınızda kendiniz yapabileceğiniz ya da internetten kolayca satın alabileceğiniz birbirinden farklı ve yaratıcı, aynı zamanda oldukça estetik ve orijinal ağaç dekorasyon fikirleri arasından kendinize uygun olanı seçebilir ve ev dekorasyonunuzda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı ve yaratıcı, oldukça da eşsiz olan bu ürünler sayesinde ev dekorasyonunuza büyülü dokunuşlar yapabilirsiniz.

Abajurlar

Modern ve eşsiz dekorasyon parçaları arayan herkes ağaç dallarından abajur ürünleri satan firmaların ürünlerinin büyüsüne kapılabilir. Birbirinden farklı boyut ve modellere, farklı tasarım tarzlarına hitap eden bu abajurların masa üstü, led ve avize gibi farklı seçeneklerinin bulunması da mümkün olmaktadır. Genelde ağaç gövdesinin mümkün olduğu kadar bozulmadan kullanılmasıyla tasarlanıyor olsalar da, büyük ya da küçük dokunuşlarla şekil verilen modeller de mevcuttur.

Mumluklar

Ağaç kütüğünden dekorasyon seçeneklerinden en popüler olan bir diğer ürün grubu da mumluklar olmaktadır. Tıpkı abajur gibi mumlukların da birbirinden farklı seçenekleri bulunmaktadır. En kolay bulunan çeşitleri tea light mumlara uygun şekilde oyuklar açılmış ince ağaç dalları olsa da biraz araştırmayla daha farklı seçeneklere ulaşabilir ya da yaratıcılığınızı kullanarak kendi mumluklarınızı yapabilirsiniz. Son dönemlerde bu mumlukların güzel bir hediye olarak ya da nikah şekeri olarak da oldukça tercih edildiklerine siz de şahit olmuşsunuzdur.

Duvar Rafları

Doğal ağaç parçalarının birkaç dokunuşla mükemmel duvar raflarına dönüşmeleri için biraz yardım almanız gerekebilir. Ağaç dekorasyon ürünleri arasında oldukça popüler ve estetiklikleriyle göz dolduran bu raflar da internette kolayca bulunabilecekleri gibi uygun boyut ve kalitede ağaç kütüğü bulmanız halinde kendi rafınızı yapabilir ya da bir marangoza yaptırabilirsiniz.

Sehpalar

Ağaç dekorasyon fikirleri içinden en beğenilen ve estetikliğiyle kendine hayran bırakan bir diğer ürün fikri de sehpalar olmaktadır. Bu sehpalar kalın ağaç kütüklerinin olduğu gibi kullanılmaları temeline dayanarak tasarlandıkları için oldukça ağır olabilmektedirler. Buna karşın estetiklikleriyle göz doldurduklarını kimse inkar edemez.

Çerçeveler

Evde kolayca yapılabilecek olan ağaç dekorasyon fikirleri arasında çerçeveler de bulunmaktadır. Ayna ya da fotoğrafların kuru dalların bir araya getirilmeleri ile yapılan çerçevelerin içinde dramatik bir şıklık kazandıklarını fark etmişsinizdir. Boş zamanınızda bunu siz de deneyebilirsiniz, ne dersiniz?

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git