Ahşap Kedi Evi

Ahşap Kedi Evi
7 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 79 kez okundu.

Minik dostlarımız için ahşap kedi evi, karton evlere göre daha sıcak ve daha kalıcı bir çözüm olacaktır. Kış aylarında soğuk havalardan yalnızca biz değil, sokak hayvanları da etkilenmektedir. Bu nedenle kediler için kartondan kutu evi yapabilir veya daha güvenli olan ahşap kulübelerden sipariş verebilirsiniz.

Minik Dostlarımız İçin Dayanıklı Evler

Ahşap kedi evi, olumsuz hava şartlarından karton kulübe evlerine göre daha az etkilenir. Dışarıdan gelecek darbelere karşı da daha dayanıklıdır. Sokaktaki her türlü olumsuz şarta karşı daha uzun süre dayanırlar. Bu nedenle kediler için daha doğru tercih olacaktır.

Hem Eve Hem de Sokağa Renk Katın

Kedilere kendilerine ait bir yaşam alanı oluşturmak istiyorsanız, ahşap kedi evi evinizde de kullanabileceğiniz bir çözüm. Biraz boya ve dekoratif çözümlerle evinizde hoş bir görüntü oluşmasını da sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde sokak kedileri için aldığınız kulübeleri de istediğiniz gibi dekore edebilir ve yaşadığınız bölgeye renk katabilirsiniz.

Satın Almak İşinizi Kolaylaştırır

Ahşap kedi evi yapımı, karton kedi evlerine göre daha fazla zaman, malzeme ve emek ister. Yapılması daha karmaşıktır ve kullanılacak olan aletler de daha fazladır. Bu nedenle eğer marangoz değilseniz ya da bu tür işler hobiniz değilse, sipariş vermeniz size hem paradan hem de zamandan kazandıracaktır. İnternette aradığınız özelliklere göre pek çok modeli uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Sığınak ve Oyun alanı Bir Arada

İnternette, pek çok farklı modelde ahşap kedi kulübesi bulabilirsiniz. Hem iç mekan hem de dış mekan seçenekleri oldukça fazladır. İster dış mekanlar için soğuğa daha dayanıklı, kalın ahşaptan kesilen modelleri seçebilir ya da iç mekan için oyun ve mama kabı alanı bulunan modelleri seçebilirsiniz. Birden fazla kedinin yaşayabileceği modellerden camlı kulübelere kadar ihtiyacınıza en iyi karşılığı verecek modeli tercih etmek ise tamamen size kalmış.

Alana En Uygun Seçenekler

Özellikleri ve tasarımları farklı olmakla beraber ahşap kedi evi ölçüleri de bunlara göre çeşitlenmektedir. Kediler için sadece bir sığınak görevi gören kulübeler orta boy bir karton kutu kadar olmakla beraber pek çok kedinin kalabileceği büyüklüğe kadar üretilmektedir. Oyun alanı olan kedi evleri için de birbirinden farklı ölçülerde seçenekler bulabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece kulübenin alanına karar verip bütçenize uygun alışveriş yapmak.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git