Alfemo Alaçatı Yemek Odası

Alfemo Alaçatı Yemek Odası
7 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 84 kez okundu.

Alfemo Mobilya’nın tam bir asırlık tecrübesine dayanarak birbirinden şık yemek odası modellerinin sergilendiği takımlardan birisi de kuşkusuz alfemo alaçatı yemek odası olarak karşımıza çıkıyor. Country ev dekorasyonunun vazgeçilmezlerinden biri olma özelliğindeki bu yemek odasında birçok detaylar göz alıcı tasarımın ve ince bir el işçiliğinin nadide örneklerini her haliyle ortaya koyuyor.

Lazer Kesim Tekniğinin İnceliği

İnce işçilikle özenle hazırlanmış olan Alaçatı yemek odasında lazer kesim tekniği kullanılarak ahşap malzemelerin country tip evleri baştan aşağı değiştirmesi amaçlanmış durumda. Öte yandan porselen kulpları da zarafetin en üst noktada tutulması açısından gerçekten de öne çıkmaya devam ediyor. Bütün bu özellikleri ele alındığı zaman gerçekten de eşsiz fırsatların sunulmaya devam edildiğini dikkate almamız gerekmektedir.

Açılabilir Yemek Masası

Alaçatı yemek odasının yemek masası açılabilir olması sayesinde çok yönlü bir kullanış sağlar. Sadece şıklık değil aynı zamanda işlevsellik de barındıran alaçatı yemek odası alfemo mobilyanın tüm müşterilerine %30 net indirim fırsatıyla sunduğu yemek odası modellerinden birisidir.

Oval El İşçiliği Aksesuarlar

Yemek odanızda aksesuarlar da tamamlayıcı ögelerdir aslında… İşte bu yönleri ele alındığı zaman oval el işçiliğinin inanılmaz el işçiliğiyle hazırlanmış şıklığını hissetmek mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra ahşap üst tablaların da sahip olduğu sıra dışı tasarımlar bir arada bulundurulduğu zaman gerçekten de eşsiz fırsatlara sahip olduğunu kesinlikle dikkate almamız gerekecektir.

Temperli Satine Cam Sistemi

Mukavemeti arttırılmış temperli cam sistemiyle de gerçekten fark yaratmaya devam eden söz konusu bu yemek odası her yönüyle evlerinizi tamamen eşsiz bir ortama dönüştürme yönünden gerçekten de ilgi çekmektedir. Öte yandan her halükarda sıra dışı bir özelliğe dayanarak çoklu saklama alanına sahip konsolu da fark yaratan detaylarından birisidir.

Ultra Spot Aydınlatma

Yemek odası modellerinden alfemo alaçatı farkından birisi de ultra spot aydınlatma sisteminin var oluşudur. Bu da özellikle akşam yemeklerini tamamen romantizmin doruklarında tutacak ve size keyifli, iştahlı ve tadına doyulmaz bir an yaşatacaktır. Bu özellikler ele alındığı zamlan da gerçekten de farkını görmemiz mümkün.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git