Alfemo Gravity Yemek Odası

Alfemo Gravity Yemek Odası
5 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 110 kez okundu.

Enflasyonla mücadele kapsamında %30 oranında net indirimle satışa sunulan alfemo gravity yemek odası ahşabın şıklığını ve rahat kullanımını yemek odasında denemek isteyenlere özel tasarlanmış durumda. Ayrıca yüzey ahşap işçiliğinin tüm ihtişamıyla alabildiğine karşımızda duran yapısıyla da gerçekten de fark yaratmaya devam etmektedir. Bu da her açıdan son derece önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şık Görünüm

Bronz yüzük detaylı yemek masasıyla dikkat çekecek şık bir görünüme sahip alfemo gravity yemek odası yorum bakımından üzerinde en çok durulan modellerden biri olmaktadır. Hakiki meşenin kullanıldığı sandalye ayakları bronz renkli kulplarıyla da ışıltıyı yansıtmaya devam etmektedir.

Rahat Kullanım

Yemek odasında şıklık arayanların tercihi olmaya devam eden Gravity yemek odası takımı sadece şıklığıyla değil kolay kullanımıyla da karşımıza çıkıyor. Yüksek ayak tasarımıyla temizliği her yönden kolaylaştıran eşsiz bir tasarıma sahip olmasıyla her yönden tamamen sıra dışı olmayı sürdürmektedir. Bütün bunlar da onun her yönüyle gerçekten de eşsiz yaklaşımlar arasında gelmesini sağlaması bakımından öne çıkan nitelikleridir.

Gravity Yemek Odası

Alfemo Mobilya farkıyla ahşabın natürelliğinin yansıttığı şıklığı yemek odanızda görmek istiyorsanız tam da size göre bir yemek odası takımıdır. Bu yemek odası takımında mavi, siyah, kırmızı gibi birçok renk kombinasyonları bulunan dört kişilik sandalyesi, dört bölmesi bulunan özel konsol ve prizmatik aynası, kare sehpa puf yemek odası takımının tamamlayıcı ögeleri arasında bulunmaktadır.

Kampanya

%30 oranında yıl sonuna özel net indirim fırsatıyla sizlerle buluşturulan bu yemek odası takımı her yönden misafirlerinizi eşsiz ağırlamanıza imkan tanıyan donanımıyla tamamen ayrıcalıklı bir  gravity yemek odası takımı olmayı sürdürmektedir. Öte yandan %10 devlet destekli katma değer vergisi indirimi + %10 net indirim fırsatları sağlanarak yarı fiyatına yaklaşan ekonomik fiyat garantisiyle sizlere sunulmaktadır. Böylece yeni evlenecekler ya da evini yenileyecekler için sezon sonu indirim fırsatına dayanarak her yönden en ideal örnekler arasında gelmektedir.

Bu da Alfemo markasının yemek odası modellerindeki her yönden farkını ortaya koymaya devam etmesi yönüyle dikkat çekicidir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git