Alfemo Infinity Yatak Odası

Alfemo Infinity Yatak Odası
5 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 100 kez okundu.

Alfemo’nun enflasyonla mücadele indiriminden yararlanarak alabileceğiniz alfemo infinity yatak odası şifonyer kulpunun altın yaldızlı yeşil renk tasarımıyla dikkat çekmiş durumda. Yine gardıroptaki boy aynasıyla şifonyer üstündeki oval aynası sıra dışı bir tasarım anlayışıyla tasarlanmıştır.

Şifonyer ve Komodin

Şifonyer ve komodin kulpları altın yaldızlı halkayla tasarlanmış. Ayrıca kulp halkasının ucunda da zümrüt yeşili renk uygulamasına gidilerek görsel zenginlik yaratılmaya çalışılmıştır. Elbette bu tasarım da diğer tasarımlar baz alındığı zaman tamamen sıra dışı bir tasarım anlayışıyla karşımıza çıkan yenilik olduğunu bizlere gösteriyor. Tüm bunların yanı sıra dikkat çeken bir başka özellik de elbette fonksiyonelliği…

Yüksek Ayaklarla Şipşak Temizlik

Temizlik bazen çileye dönüşebiliyor. Tozların mobilya altından bir türlü çıkmaması, adeta sizinle iddialaşması canınızı sıkıyor olabilir. Bunun için komodin, şifonyer yüksek ayaklı tasarlanarak temizlik işleminin çok daha hızlı ve kolay yapılması sağlanmıştır. Bu ise infinity yatak odası fonksiyonel duruşunu resmeder.

6 Kapaklı Gardırop

Yatak odasının 6 kapaklı dolabını da dikkate almak gerekiyor. Kapaklarda menteşe kullanılarak dayanıklılık arttırılmış olup ortada boy aynası bulunmaktadır. Aynı zamanda elbise askılığı da içeriyor. Bütün bu tasarımları da onun her yönüyle kullanışlılığını arttırmaya yarayan en temel özelliklerden olmaktadır.

Oval Şifonyer Aynası

Tümüyle estetik bir tasarımla karşımızda yer alan şifonyer aynasının kendine has oval tasarımı da üzerinde durulması gereken konular arasında yer almaktadır. Oval şifonyer aynasının kendine has dekorasyon anlayışıyla tasarlanarak yaratıcı bir şekil verilmeye çalışılmış.

Alfemo İndirim Kampanyası

Enflasyon ile topyekûn mücadeleye özel devlet tarafından %10 katma değer vergisi indiriminin yanında 1.000 liraya kadar net indirim fırsatı Alfemo Mobilya tarafından gerçekleştirilmektedir. Yine alfemo infinity yatak odası fiyatı açısından tam %30 oranındaki net indirim kampanyası 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olmaya devam eden kampanyasını oluşturuyor. Böylelikle siz de bu sıra dışı yatak odasını yarı fiyatına indirimle hemen şimdi satın alma fırsatı yakalayabilir ve evlilik öncesi hazırlıklarınızı çok kısa bir sürede tamamlama imkanına böylelikle her anlamda kavuşmuş olursunuz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git