Alfemo Julien Bebek Odası

Alfemo Julien Bebek Odası
6 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 95 kez okundu.

Alfemo’nun bebek odası takımlarından alfemo julien bebek odası büyüyen ve sallanan karyolasıyla bebekleriniz için en ideal tasarımdan birisini oluşturmaktadır. Her yönden kaliteden kesinlikle ödün vermeksizin sıra dışı olmaya devam eden eşsiz tasarıma sahip bu ürün gerçekten de sıra dışı tasarımları bir arada bulundurması yönüyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Tüm bu nitelikleri de her anlamda fark yaratan nitelikleri oluşturur.

Julien Bebek Odası Takımı

* Sweet baby sallanır karyola ve büyüyen karyola seçenekleri

* Elma motifli şifonyer aynası

* 3 çekmeceli şifonyeri

* Duvar modülünden oluşmaktadır.

%30’a Varan İndirim

Alfemo’nun enflasyonla topyekûn mücadele kapsamında alfemo julien bebek odası fiyatı tam %30’a varan net indirim fırsatı + 1.000 liraya varan indirim + %10 kdv indirimi ve son olarak %10 enflasyon indirimiyle tam yarı fiyatına varan indirim fırsatıyla satın almanızı sağlar. Böylece geleceğin büyükleri olan bebeklerimizin en iyi şekilde büyümesi açısından son derece konforlu ve hesaplı bir ortam yaratılmış olunur.

Sallanır Karyola Sistemi

Julien bebek odasının sallanabilen karyolası sayesinde bebeğinizi uyutmak için ninni söylerken onun kolayca uykuya dalmasını sağlayacak sallanır karyola sistemi geliştirilmiştir. Bu da her açıdan adeta bir beşik gibi sallanabilen karyolasıyla her anlamda dikkat çekmeye devam etmektedir. Tüm bu özellikleri yönüyle de her anlamda dikkat çekmeyi sürdürüyor.

Büyüyen Karyolası

Bir diğer önemli yaklaşım tarzlarından birisi olarak büyüyen karyolasıyla da her açıdan kaliteden kesinlikle ödün vermeksizin fonksiyonel olarak kullanışlılığını arttırmaya devam ettiğini kesinlikle vurgulamak gerekecektir. Bu sayede alfemo julien her açıdan fonksiyonel ve şık bir tasarımla satışa sunulmaktadır.

Elma Motif Şifonyer Aynası

Elmadan ilham alınarak özenle tasarlanmış elma motif şifonyer aynası da dekoratif oda olma özelliğine renk katan bir başka yeniliği resmeder. Bütünüyle ortada duran bu eşsiz yaklaşımlarından hareket edilecek olunduğu zaman da gerçekten de fark yarattığını her anlamda dile getirmemiz mümkün olacaktır. Bütün bunlar da son derece önemli bir yaklaşım tarzını meydana getirmesi yönüyle her anlamda eşsiz yenilikleri arasında gelmektedir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git