Alfemo Köşe Takımı

Alfemo Köşe Takımı
6 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 95 kez okundu.

Yenilikçi ve modern tarzda mobilya üreticisi olan Alfemo; çoklu oturma grubu olan alfemo köşe takımı ile de evleri süslemektedir. Konfor, estetik ve işlevselliği bir arada sunan köşe takımlarında soft sünger kombinasyonları uygulanmıştır. Kırlentler ve döşekler, yüksek yoğunluklu süngerdir. Üst kademesi kuş tüyü sünger desteklidir. Böylece rahat bir oturum sağlanmıştır. Modellerde her ince ayrıntıya önem verilmiştir. Renk skalası geniştir. İstenilirse, takımlara berjer ve orta sehpa eklenebilmektedir.

Alfemo Köşe Takımı Modelleri Nelerdir?

Alfemo Mobilya’da her zevke ve göze hitap edecek alfemo köşe takımı çeşitleri bulunmaktadır. Fonksiyonel oturma grupları özelliğinden dolayı birçok aile tarafından ilgi görmektedir. Üçlü ve ikili yatak (Pull & Bed mechanism )olabilmesi, altlarının sandık olarak kullanılabilmesi ayrı bir avantaj sunmaktadır. Alfemo’nun öne çıkan belli modelleri şunlardır;

Sophie Köşe Takımı

Beyaz rengin zarafeti, estetik tasarım ve modern yorumun karışımıyla oluşturulan bu köşe takımı odada rahat bir amosfer sunuyor. Köşenin yan tarafına kolçak yerine yerleştirilen iki katlı mini raf, kitaplık ya da süs eşyaları koyma avantajı sağlıyor. Dekoratif dikişlerle bezenmiş geniş sırt kırlentleri, renkli küçük yastıklarla desteklenmiştir.

Nest Köşe Takımı

Modern salon ve oturma odaları için tasarlanmıştır. Sade ve şık görünümü ile odalara tarz katmaktadır. Sade, düz ve keskin hatlara sahiptir. Rengârenk küçük yastıklarla desteklenmiştir. Geniş oturum sağlaması, uzanabilme, yatak ve sandıklı olma özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. İki parçadan oluşuyor. İsteğe göre köşeler yer değiştirilebiliyor.

Baltimore Köşe Takımı

İtalyan esintileriyle tasarlanmış olan bu grup, farklı bir tarz arayanlara hitap ediyor. Yumuşak hatlara ve sade görünüme sahiptir. Bir ikili ve bir uzun ve geniş tekli koltuktan oluşur. Soft kol yapısı çift katmandan oluşuyor. Eğimli ve ince ahşap ayaklar kullanılmıştır. Takımda keten kumaş kullanılmıştır.

Mondo Köşe Takımı

Minimal ölçüleriyle dar alanlara genişlik, konfor ve ferahlık sunar. Zarif çizgileri ve yerden yüksek görünümüyle odaya şıklık katar. Kol ve dinlenme puf bölümünde özel biye uygulanmıştır. Üç geniş kırlent ve beş renkli küçük yastık kullanılmıştır. Yatak olabilme ve sandık bölümü fonksiyonları ile ailelerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git