Alfemo Metropol Yatak Odası

Alfemo Metropol Yatak Odası
6 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 92 kez okundu.

Oldukça sade yatak odası modellerinden birisi olan alfemo metropol yatak odası işlevselliğiyle öne çıkmaktadır. Her yönden fark yaratmaya devam eden bu yatak odası teknolojik donanımlarıyla da fark yaratmaya devam eder. Bu da tüm yönleriyle onun ayrıcalıklı olmasına imkan tanıyan belli başlı nitelikleri arasında söylenebilir. Bütün bu ortada duran yaklaşımlar da ele alınacak olunduğu zaman her halükarda tamamen kaliteden ödün vermeyen bir yaklaşıma dayandığını kesinlikle dile getirmek gerekecektir.

Metropol Yatak Odası 

Metropol yatak odasının 6S modelinde bir adet gardırobu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra mega gardırobu da giyinme bölümüne sahip olması açısından çok önemlidir. 1 adet şifonyer ve aynası da yine alfemo metropol yatak odasının üyeleri arasında yer alır. Yine 1 adet komodin, 1 adet karyola ve 1 adet yatak başlığı takımın diğer üyelerini meydana getirmektedir.

Kompakt Konfor ve Fonksiyonellik Bir Arada

Bu yatak odasında kompakt iç içe tasarım söz konusudur. Mega gardırop alanı aynı zamanda giyinme alanı olarak da kullanılabilen kompakt alanlardan yalnızca birisidir. Yine konfordan da kesinlikle taviz vermeyen bu yatak odasının sunmuş olduğu tüm olanaklar ele alındığı zaman her açıdan fark yarattığını kesinlikle dile getirmemiz gerekecektir. Fonksiyonel olarak da birden çok kullanıma imkan tanıması açısından her açıdan önemli bir nitelik taşıdığını kesinlikle söylememiz gerekecektir.

Hareket Sensörlü Şifonyeri

Şifonyerinin sahip olduğu hareket sensörü de gerçekten üzerinde durulması gereken bir başka ayrıntı olarak değerlendirilebilir.

Led Aydınlatma

Üstelik alfemo metropol yatak odası kullananlar açısından kolaylık sağlaması bakımından led aydınlatması da her yönden üzerinde durulması gereken alanlardan bir diğerini meydana getirmektedir. Her yönüyle kesinlikle kaliteden taviz vermeksizin ortada duran tüm bu yaklaşımlar esas alınacak olunduğunda her yönüyle sıra dışı özelliklerinin bir arada bulunduğunu kesinlikle dile getirmemiz gerekecektir.

Keten Kumaş Karyolası

Bel ve kol desteği aynı anda hareket edebilen keten kumaş karyolası da her açıdan dikkat çeken bir başka detayını oluşturuyor. İşte ortada duran tüm bu yaklaşımlar esas alınacak olunduğu zaman da tüm yönleriyle eşsiz olanaklar sunduğunu dile getirmemiz gerekmektedir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git