Alfemo Metropol Yemek Odası

Alfemo Metropol Yemek Odası
7 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 80 kez okundu.

“Yanı Başınızda” sloganıyla ülkemizin birbirinden şık yemek odası, yatak odası ve oturma gruplarını müşterilerine sunmaya devam eden Alfemo, dikkat çeken alfemo metropol yemek odası ile misafirlerinizi ağırlamak ve aile üyelerinizle ezberler bozan bir kurguda buluşmak için yepyeni Metropol Style yemek odasını takdim etti. Üstelik bu yepyeni yemek odasında her yönüyle yok yok…

Genel Özellikleri

  • Sandalyesinden yemek masasına vitrininden konsoluna dek Kafkas meşesi kullanılarak ahşap işçiliğinin en eşsiz örneği sergilenmiştir.
  • Parlak yüzeye sahip camlı Madrid yeşili yemek masasına sahipir.
  • Spot aydınlatmanın verdiği egzotik ortam ve romantizmi uyandıran eşsiz dekorasyonuyla sizlere sunulmaktadır.
  • Kişiye özel tasarım örneğini sergileyen hareketli raf sistemi ve akordeon mekanizmalı konsoluyla da gerçekten de alfemo metropol yemek masası yorum yapılan yemek masası modelleri arasında ilk sırada gelmektedir.

Kampanyalı Satış 

Siz de romantik akşam yemeklerinde sevdiklerinizle bir araya gelmek ve misafirlerinizi spot aydınlatmanın verdiği egzotik loş ortamda ağırlamak istiyorsanız 2018 yılının sezon sonu indiriminden yararlanabilirsiniz. %30 oranına varan net indirim kampanyasının yanında enflasyonla topyekûn mücadele kapsamında gerçekleştirilen net %10 indirim fırsatı ve ayrıca %10 net kdv indirim avantajıyla sizlere sunulmaktadır. Bu ayrıcalıklarıyla fark yaratmaya devam etmektedir.

Vitrin

Spot aydınlatması bulunan ve akordeon mekanizmasıyla dikkat çeken alfemo metropol style vitrinidir. Her yönden klasik modellerin dışına çıkan bu yemek odası seti sizi ve sevdiklerinizi sıra dışı bir yemek odasıyla baş başa bırakıyor.

Konsol

Cam kapaklı, spot aydınlatma sisteminin uygulandığı ve ayaklarında Kafkas meşesinin kullanıldığı konsolu da Metropol yemek masasının dikkat çeken özelliklerinden bir diğerini meydana getirmektedir. Her açıdan eşsiz olmaya devam evden bu sıra dışı yaklaşımıyla sizin evinize yepyeni bir tarz getirmenize imkan tanımaktadır.

Sandalyeler

%100 hakiki Kafkas meşesi kullanılarak imal edilmiş olmasıyla dikkat çekiyor. Öte yandan hakiki deri kumaşla konforu en üst düzeye taşıması bakımından da alfemo metropol yemek masası fiyatı bakımından gayet ideal fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Tüm bu nitelikleriyle de gerçekten de fark yaratmaya devam eden yanları bulunmaktadır.

Foto Galeri

 


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git