Alfemo Rosa Genç Odası

Alfemo Rosa Genç Odası
6 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 98 kez okundu.

Alfemo’nun trend genç odaları arasında gelen alfemo rosa genç odası avangart üslupla karşımıza çıkan sıra dışı tasarımlarından birisidir. Üstelik gayet cazip fiyatıyla gelen bu genç odası her açıdan tamamen eşsiz genç odası dekorasyon stilini bizlerle buluşturmaya devam etmektedir. İşte tüm bu sıra dışı özellikleriyle Alfemo ayrıcalığıyla sizler de evinizde ona her açıdan yer açacaksınız. Böylelikle eşsiz özelliklere sahip genç odasından en iyi şekilde yararlanma imkanı sizleri bekliyor olacak.

Genç Odası Üyeleri

Alfemo Mobilya’nın ürettiği avangart üsluplu genç odasının başlıca üyeleri şunlar:

– 120×120 standart karyolası

– 1 adet yatak ve avangart tasarımlı yatak başlığı

– Rosa sandalye

– Rosa avangart tasarım kitaplık

– Rosa cibinlik

– Avangart tasarımda Rosa çalışma masası rosa genç odası takımı setlerini oluşturmaktadır.

%30’a Varan İndirim Kampanyası

Enflasyonla mücadele kapsamında %30’a varan indirim fırsatını yakalayarak Rosa genç odası sahibi olabilirsiniz. Böylelikle gençlerin enerjik ve dinamik ruhuna hitap eden modern avangart üslubunu siz de odanızda göreceksiniz. Üstelik hem erkeklere hem de bayanlara özel farklı renk kombinasyonlarına sahip takımlarıyla gerçekten de sıra dışı olmaya devam eden bu ürünü siz de yakından görebilirsiniz.

Avangart Tasarımın Zarafeti

Avangart tasarımın yansıması olarak adeta odanızı barok ve rokoko üsluplu Batı saraylarına dönüştürebileceksiniz. Gerçekten de kıvrımlı akantus yaprakları, stilize edilmiş bitkisel figür ve motifleriyle avangart tarzı her açıdan en iyi şekilde yakalama imkanı sizleri bekliyor olacaktır. Bütünüyle ortada duran bu özelliklere dayanarak her anlamda tamamen eşsiz olmayı sürdürdüğünü kesinlikle dile getirmemiz gerekir.

Geniş Çalışma Masası

Rosa genç odasının avangart tasarıma sahip geniş çalışma masası şık olduğu kadar fonksiyonel olarak da dikkat çekmeye devam ediyor. Geniş kitaplık rafıyla kitaplarınızı dilediğiniz şekilde yerleştirme imkanı bulabileceksiniz. Bununla beraber bir diğer özelliği açısından alfemo rosa genç odası fiyatı bakımından da her yönden ekonomik fiyat seçeneklerine dayanarak sizlere sunulmaktadır. Ortada duran bu temel özellikler baz alınarak her anlamda hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlarla yer aldığını dile getirebiliriz.

 

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git