Araba Lastiğinden Dekorasyon

Araba Lastiğinden Dekorasyon
6 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 93 kez okundu.

Araba lastiğinden dekorasyon yapmak artık çok kolay ve zevkli. Sizlerde elinizdeki araba lastiklerini değerlendirmek veya lastikler ile yeni şeyler yapmak istiyorsanız, sizlere sunduğumuz fikirleri değerlendirebilirsiniz

Araba Lastiğinden Sehpa Yapmak

Araba lastiğinden dekorasyon yapmak isteyenler için ideal bir fikir de: araba lastiğinden sehpa yapmaktır. Lastikleri istediğiniz renge boyayabilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece boya ve fırçalardır. Son olarak, sehpanızı oluştururken lastikleri boyadıktan sonra daha önceden ayarladığınız cam parçası ile birleştirebilirsiniz. Dilerseniz birleştirdiğiniz cam parçasını da boyayabilirsiniz.

Araba Lastiğinden Salıncak Yapmak

Araba lastiğinden dekorasyon yapmak isteyenler için bir diğer öneri de miniklerin oldukça seveceği bir tasarım olan: salıncaktır. Lastiği dilediğiniz renge boyayarak işe başlayabilirsiniz. Bu işi yaparken ihtiyacınız olan diğer bir malzeme de lastiğinizi salıncak yapmak için gerekli olan, halat veya zincirdir. Gerekli güvenlik önlemlerinizi aldıktan sonra salıncağınız kullanıma hazır olacaktır.

Araba Lastiklerinden Çiçeklik Yapmak

Araba lastiklerinden çiçeklik, en sık kullanılan objelerdendir. Bahçenizde sahip olduğunuz renk renk çiçekleri, boyadığınız lastiklerin içerisine yerleştirmek yeterli olacaktır. Bu süreçte değişik renkteki ve boydaki lastikleri kullanarak hoş dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Araba Lastiklerinden Puflar

Araba lastiğinden puf yapımı oldukça kolay yapılan bir iştir. İhtiyacınız olan sadece hayallerinizi süsleyen desenler ve puflardır. Daha önceden kullanmadığınız, eskimiş puflarınız bu dekorasyon önerimizde oldukça fazla işinize yarayacaktır. Lastiklerinizi, desenler çizerek veya düz renklere boyayabilirsiniz. Daha sonra ortasına kullanmadığınız pufu yerleştirebilirsiniz. İşte bu kadar kolay!

Araba Lastiklerinden Koltuklar

Lastikten koltuk yapmak başta uçuk bir fikir olarak gözükse de güzel tasarımlar sağlandıktan sonra misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz şahane koltuklar elde etmeniz oldukça kolay. Lastikleri uygun bir şekilde kesip üstlerine kontraplak ile destek yapmak yeterli olacaktır. Dilediğiniz tasarım fikrine göre, üstlerini değişik desenlerde örtü ile kaplayabilir ve lastikleri dilediğiniz renkte boyayabilirsiniz.

Dostlarımıza Ev

Kullanmadığınız lastikleri bir güzel temizleyip, güzelce boyayıp süsleyip, içerisine güzel bir yumuşak minder koyduktan sonra dostlarımıza harika yuvalar verebiliriz. Özellikle birden fazla evcil hayvanınız varsa bahçenizin bir köşesini sadece onlar için yapılmış lastik yuvalara ayırabilirsiniz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git