Arabalı Yatak Modelleri

Arabalı Yatak Modelleri
6 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 94 kez okundu.

Çocuk odaları arasında arabalı yatak modelleri kuşkusuz ayrı bir önem taşıyor. En son model otomobillerden ilham alınarak geliştirilmiş arabalı yatak odaları üç boyutlu tasarımı ve göz alıcı canlı renk dokusuyla albenisini arttıran özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Üstelik mobilya festivaline özel net indirim fırsatları ve de devlet destekli %10 katma değer vergisi indirim imkanıyla…

Audi v7

Vivense’nin dikkat çeken arabalı yatak modelleri arasında gelmeyi sürdürmektedir. Her yönüyle dikkat çeken bu ürün beyaz renk kapıları açılabilen özellik taşıyor. Deri kaplama, tekerlekleri led aydınlatma ve uzaktan kumandayla 4 farklı ses opsiyonuyla gayet fonksiyonel olmaya devam etmektedir.

Mercedes 2019

2019 model Mercedes’ten ilham alınarak mavi renk full led aydınlatma sistemine sahip yataktır. Arabalı yatak odası dekorasyonu tutkunlarının aradıkları sıra dışı ürün grupları arasında yer almaya devam eden bu ürün her anlamda kaliteli ve de sıra dışı yönleriyle fark yaratmakta. Üstelik mavi rengin kendine has dokusuyla da huzur verir.

GTI

2019 model ateş kırmızısıyla karşımıza çıkan arabalı yatak modelleri 2019 arasında gelmektedir. Suntalam malzemeden birinci sınıf üretimiyle dikkat çeken arabalı yatak her bakımdan ergonomik olmayı sürdürmesi ve de çok özel aydınlatma sistemiyle göz alıcı olmaktadır.

Cat

Beyaz renk Cat arabalı yatak modeli ekonomik fiyat anlayışıyla satışta olmaya devam eden ürünler arasında gelmektedir. Arabalı karyola dört farklı uzaktan kumandayla kontrol edilebilen ses sistemi ve full led aydınlatma sistemiyle vivense arabalı yatak modellerinin en çok tercih edilen modelleri arasında bulunmaktadır.

Sahra 

Offroad araç tutkunlarının vazgeçemeyecekleri bir arabalı yatak modeli olan Sahra sunta üzerine kumaş döşenerek üretildi. Birinci sınıf suntalam malzemeyle üretilmiş olup her yönden kaliteden kesinlikle ödün vermeyen yapısıyla dikkat çekmektedir. Yine arabalı yatak fiyatları olarak %15 oranına varan net indirim seçenekleriyle Vivense Mobilya kalite ve garantisiyle satışa sunuluyor. Üstelik kdv indirimiyle beraber her yönden gerçekten de fark yaratmaya devam eden ürün grupları olarak karşımıza çıkmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir. Böylelikle her anlamda satın alabileceksiniz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git