Arçelik Düğün Paketi Fiyatları

Arçelik Düğün Paketi Fiyatları
5 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 101 kez okundu.

Ülkemize ilk çamaşır makinesini tanıtmış ve daha birçok beyaz eşya sektörünün öncüsü Arçelik düğün paketi fiyatları ile de her anlamda fark yaratmaya devam ediyor. Evlenecek çiftlere özel sunmaya devam ettiği birbirinden özel kampanyalarıyla karşımıza çıkan Arçelik ekonomik fiyatlarla düğün paketini herkesle buluşturmaya kaldığı yerden devam etmektedir.

Düğün Hediyeleri

Arçelik tarafından Arçelik 3886 KTR model kurutma makinesi ve K 4618 In Love buharlı ütü düğün hediyeleri arasında gelmektedir. Her yönüyle fark yaratmaya devam eden özellikleriyle her açıdan arçelik düğün paketi kampanyası olarak hediye ürünler olarak evlenecek çiftlere özel verileceğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir. Bütün bunlar da son derece önemli konular arasında gelmeye devam edecektir.

%0 ÖTV İndirimli 1000 TL İndirim Kampanyası

30 Kasım 2018 tarihine kadar %0 ötv indirimiyle ve tam 1000 TL indirim kampanyasıyla karşımıza çıkıyor. Ayrıca dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri olarak beyaz eşya, klima ve televizyonuyla Arçelik ürünlerini düğün kampanyaları arasında sunmaktadır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra ayrıca sıfır atık projesi kapsamında her yönüyle kaliteden kesinlikle taviz verilmeksizin en iyi ürünleri sizlerle buluşturmayı sürdürür.

ÖTV Bizden 10 Taksit Kampanyası

Evlenmeyi düşünenlere özel ÖTV indirimi Arçelik’ten olan 10 ay taksit kampanyasıyla tüm beyaz eşya, ankastre seti ve televizyonlara anında sahip olma imkanı sizleri bekliyor olacaktır. Her yönüyle fark yaratmaya devam eden bu ürünler tümüyle arçelik düğün kampanyası olarak her açıdan eşsiz özellikleri bir arada sunmaya devam ediyor. Bütün bu ortada duran eşsiz yaklaşımlara dayanılarak tamamen kaliteden taviz vermeksizin tam on ay taksit fırsatıyla sizlere sunulmaktadır.

Sıfır Atık Projeli Ürünler

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının hayata geçirdiği sıfır atık projesiyle dönüştürülebilir ürünler yaklaşımına yönelik olarak her anlamda birbirinden dikkat çeken tüm unsurlar karşımızdaki yerini korumaya devam etmektedir. Öte taraftan ortada duran bir diğer özelliği meydana getirmesi açısından geri dönüşümlü bütün ürünlerle sizlerin de Arçelik marka ürünlere sahip olmanız sağlanacak ve yeni evlenecek çiftlere özel düğün kampanyalarıyla farklı ürün seçenekleri bir arada yer alacaktır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git