Mobilya Dekorasyon

Asırlık Kalite Uygun Fiyat Lazzoni Banyo Mobilyası

16.04.2021
369
Asırlık Kalite Uygun Fiyat Lazzoni Banyo Mobilyası

1897 yılında Hasan ustanın başlattığı mobilya işlemetciğili kuşaktan kuşağa birikimle, İtalyan çizgileriyle buluşup Lazzoni firmasını oluşturdu. Türkiye’de 18 mağazası ile hizmet vermekte olan firma, Avrupa’da bulunan 3 mağazasıyla dünyaya açılmıştır. İnternet satışlarıyla tüm dünyaya hizmet vermeye başlamıştır. Estetik ve ince tasarımlarıyla Banyo Mobilyası dünyasında hızlı bir şekilde öne çıkan marka fiyatlarıyla müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Banyo sadece banyo değildir, evin bir yaşam alanıdır prensibiyle evinizin banyosunu yaşama alanınız yapıyor.

Zerafetin Yeni Adı Lazzoni Banyo Mobilyası

Lazzoni  banyo mobilyası kapsamında firma tarafından size bol seçenek sunmaktadır. İsterseniz set olarak alabileceğiniz ürünleri ayrıca kişisel zevklerinize göre tek tek alıp kombinleyebilirsiniz. Bir kaç Lazzoni Banyo Mobilyası ürününü inceleyelim.

Montajsız Setler

Açık kahverengi ve beyaz seçenekleriyle banyonuzun içini açacak mobilyalar birçok boy seçeneğiyle aradığınız mutluluğu sağlamak üzerine tasarlanmıştır. Kapaklı veya tek çekmeceli lavabo altı mobilyalar banyonuzda az yer kaplayacak bir düzeni getirmek için kurgulanmıştır. Ayrıca yavaş kapanma özelliği ile mobilyalarınızın zarar görmesi engellenmiştir. Seramik etajerli lavabo ile uyumlu bu lavabo altı mobilyalar uygun fiyat garantisi ile müşterilerine sunulmaktadır. Kullanıcıların beğenerek tavsiye ettiği ürünler sayesinde banyo mobilyaları hızla yayılmaktadır. Lazzoni banyo mobilyalarında iki çeşit kaplama kullanılmaktadır. Melamin ve Termoform seçenekleriyle suya dayanıklı ve uzun ömürlü olan mobilyalarınız kaliteli duruşuyla görenleri kendisine hayran bırakacaktır.

Lazzoni Banyo Mobilyası Tezgâhları

Birçok boy ve kalınlık seçenekleriyle evinize uygun mobilyayı seçmenizi sağlayacak geniş ürün yelpazesi ile Lazzoni banyo mobilyasında sadeliği ve kaliteyi birleştirip uygun fiyata vermektedir. En beğenilen ürünleri arasında kahverengi tam açılır 17 cm yüksekliğinde, 2 kulpsuz çekmeceye sahip olan, lavaboyu istediğiniz şekilde sağ veya sol konumlandırabileceğiniz 2 yıl garantili yavaş kapanır tezgâh gelmektedir. Sadelik arayanlara ise asma bağlantı şekliyle 10 cm yüksekliğe sahip, doğal kaplamalı Amerikan ceviz ağacı renginde tezgâh üstü lavaboya uygun modeli tercih edilmektedir

Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.