Mobilya Dekorasyon

Ateş grubu ev dekorasyonu önerileri

27.05.2021
240

Ateş elementi burçları gücü yüksek, istekli, yaratıcı, bahadır, optimist ve ilham veren kimselerdir. Bu özelliklerini ise dış manzaralarıyla ve …

Ateş grubu ev dekorasyonu önerileri

Ateş elementi burçları gücü yüksek, istekli, yaratıcı, bahadır, optimist ve ilham veren kimselerdir. Bu özelliklerini ise dış manzaralarıyla ve mesken ydekorasyonlarıyla etrafına yansıtmada epey başarılardır.

Kırmızının cazibesi Koç burcu

Ateş kümesinden olan Koç burcunun rengi kırmızıdır. Bilhassa kırmızının koyu tonları Koç burcuna yönelik dekorasyonlarda başrolde olmalı. Kırmızının verdiği o alımlı hayat gücü, burcun en belirleyici özelliğini temsil ediyor. Koç burcu, konut ortamında rahat hareket etmek ister, konfor onun için en kıymetli kriterdir. Ekseriyetle ​evde vakit geçirmek yerine, dışarıda olmayı tercih eden Koç burcu, bu nedenle kolay temizlenebilecek, az eşya ile kaplı bir mesken dekorasyonunu tercih eder.

Doğal alandan kopamayan Yay burcu

Yay burçları her vakit farklı ve egzotik dekorasyonları tercih ederler. Etraflarında daima uyarıcı tasarım ögeleri olsun isterler ve bunu da farklı kültürlerin dizaynlarını kendi hayat alanlarına uygulayarak gerçekleştirirler. Ayrıyeten optimist yapıları renkli ve canlı dizaynları benimsemelerine de neden olur. Canlı ve varlıklı renkler Yay burçları için ülküdür.

Gezmeyi, dışarıda vakit geçirmeyi çok seven Yay burcu için, hayat alanının vazgeçilmezleri; bahçe ve balkondur. Yay burcu, küçük bir balkonu bile itinayla tasarlayabilir, egzotik, bohem bir ruha büründürebilir. Seyahat etmeyi ve farklı yerler ve kültürler tanımayı çok seven yay burçlarının konutunda seyahatlerinden edindiği anıların dekorasyon ögeleri olarak kullanıldığını görebilirsiniz. Mesela oturma odasında farklı kültürlerin tesirleriyle dizayn edilmiş ve dünyanın her yerinden farklı ögelerin tarz sahibi ve estetik bir biçimde harmanlandığını görebilirsiniz.

Gösterişi çok seven Aslan burcu

Aslan burcunun paylaşımcı ve cömert özelliğinden ötürü mesken dekorasyonu da epey toplumsal alanlar formunda dizayn edilmeli. Aslanlar konutlarında kalabalık yemekler, partiler, arkadaş toplantıları organize etmeye bayılırlar. Ve ilgi odağı olma özelliklerinden ötürü da konutlarına gelen tüm konukların dekorasyonlarına hayran kalmasını isterler. Aslan burcu insanlarının konutlarında kendilerine ilişkin sanat yapıtları, kendi muvaffakiyetlerini simgeleyen diploma, muvaffakiyet evrakları ve mükafatların dekorasyona katkıda bulunduğuna şahit olabilirsiniz.

Aslan burcu, gösterişli ve lüks meskenleri çok sever. Fonksiyonellikten daha çok görünüme değer verdiği için göz alıcı dokular, ipek, kadife üzere lüks kumaşlar ve canlı renklerle dolu bir dekorasyon Aslan burcuna nazaran olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.