Aynalı Takı Dolabı Tekzen

Aynalı Takı Dolabı Tekzen
6 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 106 kez okundu.

Türkiye’nin en büyük yapı marketlerinden biri olan Tekzen, mobilya konusunda da pek çok seçenek sunmakta olup özellikle yardımcı mobilyalardan olan aynalı takı dolabı Tekzen modelleri son derece geniş ve dikkat çekicidir.

Bir Takı Dolabı Almanın Zamanı Gelmedi mi?

Kadınlar genelde takılarını diledikleri zaman bulamamaktan veya birbirine karışmış takıları ayıramamaktan şikayetidir. Özellikle acil bir toplantıya, işe, bir davete yetişmeye çalışırken bir yandan istenen takıyı bulmak için büyük bir savaş verilmektedir. Aynalı takı dolabı Tekzen modelleri hem takılarını bir dolap içerisinde düzenli bir şekilde saklamanı sağlarken hem de odandaki boy aynası ihtiyacını giderir. Gel beraber bu modellerden bazılarını inceleyelim.

Kırmızının Cazibesi

Takı dolapları ilk çıktığında genellikle tek renk ve modelde üretilmişti. Daha sonra talep durumuna göre markalar daha farklı renk ve modellere yöneldi. Bu alanda açığı iyi değerlendiren Tekzen çekmeceli takı dolabı modelleri içerisinde en kullanışlı modellerden biri olan Pigei Siena aynalı takı dolabını satışa sunmuştur. Kırmızı ve beyaz renklerden oluşan ürün dış görünüşte bir ayna ve altında iki çekmeceden oluşmaktadır. Aynalı dolap içerisinde yüzük, küpe ve kolye asmak için alanlar; ayrıca kişisel malzemelerin konulabileceği raflar bulunmaktadır. Ürün yakında tekrar stoklarda yerini alacak gibi duruyor.

İhtiyaca Uygun Boyutlar

Zen Home Aynalı Takı Dolabı 23,5×18,5×39,5 cm ölçülerinde olup büyük bir aynalı dolabı koyacak yeri olmayan veya daha küçük bir ürünle ihtiyacını karşılayabilecek kişiler için üretilmiştir. Ahşap görünümlü ürün masa üstü olarak kullanılabilmekte olup bir aynalı dolaptır. Aynalı takı dolabı modelleri arasında dikkat çeken ürünlerdendir.

Şık Tasarım, Beyazın Asaleti

Aynalı takı dolapları genelde beyaz ve benzer modelde üretilmektedir desek de bu durum ürünlerin çirkin olduğunu göstermez. Aynalı takı dolabı Tekzen modelleri içerisinde yer alan beyaz takı dolabı modeli klasik ama bir o kadar da şıktır. Aynalı dolabın içerisinde yüzüklerin konulması için bir alan, kolye asmak için yeterli alan ve 9 bölmeli bir raf sistemi bulunmaktadır. Kişisel bakım eşyalarını ve takılarını muhafaza edebilmen mümkündür.

Neden Tekzen?

Tekzen geçmişten bu zamana çizgisini bozmadan ticari hayatını devam ettirmiş; kaliteli ve uygun fiyatı ile dikkat çekmiştir. Aynalı takı dolabı en ucuz seçenekleri Tekzen’de uygun fiyatları ile satışa sunulmaktadır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git