Mobilya Dekorasyon

Baharın enerjisini evinize yansıtın

21.05.2021
122

Baharın müjdeleyicisi Nisan ayı ile birlikte bilhassa de Korona’dan ötürü meskende kaldığımız şu günlerde kıyafetlerden cildimize kadar birçok …

Baharın enerjisini evinize yansıtın

Baharın müjdeleyicisi Nisan ayı ile birlikte bilhassa de Korona’dan ötürü meskende kaldığımız şu günlerde kıyafetlerden cildimize kadar birçok bahiste bahar hazırlığına başladık. Pekala ya hayat alanlarımız? Uygulayacağınız küçük dokunuşlar ile tabiat üzere siz de konutunuzu yenilerken, mevsimin tüm gücünü doyasıya hissedin.

Konutunuza baharın gücüyle doldurun

Hayat alanlarımız her vakit özel ve en paha verdiğimiz yerlerin başında geliyor. Kış mevsiminden daha çok vakit geçirdiğimiz konutlarda, bahar havası esmeye başlıyor. Nisan ayının gelmesi ile birlikte vücudumuzda ve ruhumuzda yaptığımız bahar paklığı, konutlarımıza de yansıyor. Her mevsim farklı bir dekorasyon ile konutunuzu tam yenileyin manasına gelmiyor. Buna ne vakit ne de para dayanabilir.

Konutunuza çiçeklerle canlılık katın

Ağaçlar üzere konutların de çiçek açtığının altını çizen Kestirengöz, “Yapacağınız birinci süreç odak noktanızı belirleyin. Bu salonunuz ya da oturma odanız olabilir. Pencerelerinizin etrafında çiçekler kullanarak, monoton görünen bir yeri renklendirmek ile uygulama kısmına geçebilirsiniz. Ayrıyeten, çiçeklerle dolu bir vazo ve bahar kokulu mumlar ilkbaharın serin ve yumuşak havasını içeri taşır. Kışın en sevilen eşyalarından olan battaniyeleri dolaba kaldırma ve rengarenk bahar sevincini gücünü konutlarımıza, hayatımıza almanın vakti. Meskeninize hem güç hem de canlılık katması için güneş ışınlarından çokça yararlanmakta fayda var. Bu yüzden kalın perdelere sonbahara kadar veda edelim. Aydınlatmalarda avizeler yerine abajur ve şamdanlar ile ortamda farklı bir hava hissettirin Pastel renkleri kullanmaktan çekinmeyin. Fazlalıklardan kurtulun daha minimal ve fonksiyonel dekorasyona yönelin. Boş duvarları tablolar ile değerlendirin” tabirlerini kullandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.