Bahçe Dekorasyon Örnekleri

Bahçe Dekorasyon Örnekleri
30 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 124 kez okundu.

En çok zamanınızı değerlendirdiğiniz yer bahçeniz ise değişime gerek duymalısınız. Yapacağınız küçücük tasarımlar ile kendinize çok güzel bir bahçe kurabilirsiniz. Nasıl diye sorarsanız bahçe dekorasyon örnekleri olacak eskimiş ayakkabılarınızı veya tuvalet masanızı çiçeklik yaparak başlayabilirsiniz. Kendinizin de tasarlayacağınız dekorasyonlar olup atık durumda olan ürünlerinizi değerlendireceksiniz. Bunları yaparken de bahçeye çok güzel bir dekorasyon kurabilirsiniz.  Üstelik yapmış olduğunuz bu süslemeler sizlerin emekleri olduğu için mutluluk duyacaksınız.  Hayal ürününüz olan ve isteklerinizi karşılayan bir bahçeye en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

1.Tuvalet masası ile düzenleme

Atacağınız bir tuvalet masanız varsa onu bahçe dekorasyonu da kullanabilirsiniz. Masayı çiçekler ile süsleyebilir hatta çekmecelere çiçek bile koyarak heyecan katabilirsiniz.

 2. El arabası ile çiçeklik

El arabasını kullanmıyorsanız ve satmakta istemiyorsanız bunu süs olarak kullanabilirsiniz. Bunu bahçeye yerleştirerek çiçekler ile dekorasyon yapabilirsiniz.

3. Araba lastiği ile dekorasyonu yapılan çiçeklik

Akla dekorasyon denildiğinde hiç fikir üretmeden duramıyorsunuz. İlk olarak araba lastiğinden bahçe dekorasyon örnekleri modelleri ve yaratıcılığına başlayabilirsiniz. Lastik boyanarak ağaca bağlanıp çiçeklik haline getirilebilir.

 4. Bisikletle yapılan çiçek dekorasyonu

Başka bir dekorasyon modeli de eskimiş olan bisikletlerden çiçeklik yapmaktır.  Kendinize ait veya çocuğunuza ait bisikletleri dekorasyonlamak için neden halen yapmaya başlamıyorsunuz?

5.  Sandalyelerden çiçeklik

Atık olan sandalyelerinizi bahçe dekorunda kullanmak için beklemeyin. Hemen çiçek modelinizi yapmaya koyulun malısınız?

6.  Güdük ağaçlarının değerlendirilmesi

Güdük ağaçları kuruduğunda kesmek yerine onları dekoratif eşyalar ile kullanabilirsiniz. Ahşabın zaman içerisinde bozulma ihtimali olduğundan bunu boya ile ve vernikle parlatarak çok bakımlı bir bahçe dekorasyon örnekleri modelleri oluşturabilirsiniz.

7. PVC borulardan dekorasyon Çiçeklik

PVC boru ile dekorasyonu yapmak istiyorsanız bunu dik olarak ortadan kesip yatay bir şekilde halatlar ile süsleyerek çiçekliğinizi tamamlayabilirsiniz. Halatları üç parça yaparak birbiri ile birleştirerek bahçede en uygun olan yerlere konulabilir.

8. Şadırvan Çiçeklik

Bahçenizde bir şadırvan fazla ise onu çiçeklik olarak dekor edip bahçenizi en güzel şekilde süsleyebilirsiniz. Bu süs ile sizler mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git