Mobilya Dekorasyon

Balkon İçin Masa Sandalye Modelleri

03.09.2019
170
Balkon İçin Masa Sandalye Modelleri

Yaz günlerinin tadını en iyi çıkarabileceğimiz yerlerden biri olan balkonlar, kullanılan mobilyalar ile daha kullanışlı ve rahat hale getirilebilir. Balkon sandalyesi ve masası seçilirken dikkat edilmesi gereken ufak detaylar vardır. Her şeyden önce alacağınız balkon masa sandalye setleri; uyumlu ve konforlu olmalıdır. Sonrasında alan genişliğine ve bulunduğu cepheye uygunluğuna önem verilebilir. Böylece sandalye ve masalarınızı uzun ömürlü hale getirebilir ve rahat bir ortam yaratabilirsiniz.

Balkonlarınıza renk katacak envaiçeşit sandalye ve masa modelleri bulabilirsiniz. Arzunuza ve ihtiyacınıza göre belirleyebileceğiniz modellerden birkaç öneriyi sizin için derledik. İşte yaz sıcaklarında keyifli sohbetler edebileceğiniz balkon sandalyesi ve masası önerileri…

Balkon Sandalyesi ve Masası Mobilyalar

Balkon Sandalyesi ve Masası Mobilyalara Oranla Daha Çok Kullanılmaktadır.

Ahşap Masa ve Sandalyeler

Ahşap ya da ahşap görünümlü balkon masa sandalye setleri, hem retro hem de modern bir balkon dizaynı için tercih edilebilir. Kullanıma göre bulunduğu ortamı canlandıran bu modeller, saksılarda çeşit çeşit çiçeklerle muhteşem bir şekilde tamamlanacaktır.

Balkon Masa Sandalye Setleri

Balkon Masa Sandalye Setleri

Rengarenk Sandalye Masa Setleri

Balkonunuzun şekli ya da büyüklüğüne göre farklı renkte masa ve sandalye modellerini değerlendirebilirsiniz. Renklerin yardımı sayesinde küçük bir balkona ferah bir görünüm kazandırabilir ve keyifli bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Bunun yanında birbiri ile uyumlu renkleri tercih ederek hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Gri bir masa çevresini su yeşili sandalyelerle süslemeyi deneyin.

Katlanabilir Modeller

Yerden tasarruf için özellikle küçük ve dar balkonlara sahip evlerde kullanılabilecek bir model olan katlanabilir masa sandalyeler, çoğu zaman kurtarıcı parçalardır. Kullanılmayan zamanlarda katlayıp kaldırarak balkonunuzda verimli alan yaratabilirsiniz.

Balkon Mobilyaları

Klasik balkon sandalyesi ve masası modellerinden sıkıldıysanız, balkon mobilyası seçeneklerine göz atabilirsiniz. Oldukça rahat ve şık bir görünüm sağlamasının yanında geniş balkonlar için harika bir seçim olacaktır. Eğer balkonunuzun şekli uygunsa köşe takımlarını da mutlaka araştırın.

Balkon Sandalyesi ve Masası

Balkon Sandalyesi ve Masası

Plastik Modeller

Balkonlarda en çok kullanılan masa sandalye modelleri genellikle plastik malzemeden yapılmış olanlardır. Bunun nedeni ucuz ve suya dayanıklı olmasıdır. Ayrıca çok çeşitli modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Salıncaklar ve Sedirler

Eğlenceli ve sıra dışı balkonlar için salıncak ve sedir modellerini deneyebilirsiniz. Hem rahat hem de keyifli bir ortam sunan bu modeller balkonunuza şirin bir hava katacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.