Mobilya Dekorasyon

Banyo Aksesuar Fikirleri

04.09.2019
126
Banyo Aksesuar Fikirleri

Banyolar evlerimizde en rahat şekilde dekore edilebilecek alanlar arasında yer almaktadır. Küçük aksesuarlar, havlular, paspaslar yardımıyla birbirinden güzel wc banyo tasarımları ortaya çıkartabilir, hem kendinizi hem de misafirlerinizi şımartabilirsiniz. Dilerseniz doğal kahverengi tonları kullandığınız banyonuzda canlı renkler kullanarak hareket katabilir, dilerseniz de deniz tonlarında kullandığınız banyonuzu özel dekor ürünleriyle hareketlendirerek göz zevkinize hitap eden şekle sokabilirsiniz.

WC Banyo Tasarımları

WC Banyo Tasarımları

Banyo Fırçalarında Çeşitlilik ve Genel Uyum

Banyolarda en gerekli ürünlerin başında yer alan klozet fırçaları, geri kalan dekorasyon türüne göre seçilerek, banyoda bütünlük kolaylıkla sağlanabilir. Klasik ya da modern dekorasyon fark etmeksizin, seçilebilecek birbirinden güzel banyo fırçaları vardır. Özellikle evlerde kullanılan banyo fırçalarının sağlık açısından sık sık değiştirilmesi de gerekir.

Banyo Setlerinin Kullanımı

Banyo setleri, içerisinde sabunluğun, diş fırçalığının, tuvalet fırçasının, pamukluğun ve türevlerinin olduğu ürünlerdir. İlginç banyo modelleri için farklı ürünler arıyorsanız, çiçekli modellerin hakim olduğu ürünleri tercih edebilirsiniz. Farklı renkler ve modeller sayesinde  banyonuzun yeni görüntüsü, hem misafirleriniz hem ev halkınız tarafından oldukça sevilecektir.

İlginç Banyo Modelleri

İlginç Banyo Modelleri

Çamaşır Sepetiyle Banyonuzu Güzelleştirin

Kirli çamaşırların biriktirildiği alanlar olan çamaşır sepetleri, oldukça büyük objeler olduğu için banyolarda başlı başına banyo dekorasyon urunleri olarak kullanılabilmektedir. Banyodaki genel havaya uygun olan renkler kullanılarak seçilebilir. Diğer malzemelerle uyumlu olması gereken çamaşır sepetleri; çiçekli, deniz esintili olarak tercih edilerek hoş görüntüler ortaya çıkartılabilir.

Banyo Dekorasyon Urunleri

Banyo Dekorasyon Ürünleri

Akla Gelmeyen Dekorasyon Noktası Olarak Deterjanlık

Banyolarda genellikle akıllara gelmeyen fakat değişik dekorasyon fikirlerini ortaya çıkartabilecek ürünler olan deterjan konteynerleri, havalı bir görüntüyü banyonuza katmanıza yardımcı olur. Kendisinden ölçeğinin olduğu modellerde hem kullanım kolaylığı sağlamakta hem de dağınık görüntüyü ortadan kaldırmaktadır.

Banyoyla Uyumlu Sabunluklar

Tek olarak alınarak diğer genel banyo dekoruna uydurulabileceği gibi takım olarak da alınabilen sabunluklar banyoların gözdesidir. En çok göz önünde olan ve kullanılan ürünler arasında olduğu için özel olarak seçilmeli, banyonun renklerine uyum sağlamasına dikkat edilmelidir. Deniz konsepti işlenmiş bir banyoda özellikle mavi renklerde ürünler seçilerek bütünlük sağlanabilir ve misafirlere güzel bir görüntü sunulabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.