Mobilya Dekorasyon

Banyo Duvar Süslemeleri

26.09.2019
94
Banyo Duvar Süslemeleri

Uygun seramik fayans çeşitleriyle beraber banyo duvarları uyumlu ve çok daha şık bir görünüm oluşturabilir. Önemli olan banyonun yapısına ve boyutları ile beraber, tasarımına bağlı olarak doğru seramik fayansları değerlendirmektir. Günümüzde değişik şekiller üzerinde tasarımı gerçekleştirilen farklı seramik fayans modelleri, bütün hale geldiğinde değişik desenler oluşturan seçenekler sağlamaktadır.

Uygun seramik fayans

Uygun seramik fayans

Özellikle açık renkler üzerinden kullanılan seramik fayanslar sayesinde, dar olan banyo alanları çok daha geniş bir görüntü sağlayabilir. Tabii günümüzde sıra dışı yazılar ya da şekiller üzerinden birbirinden güzel fayans çeşitleri de kullanılabilir. Kişisel isteklere göre tercih yapılmak suretiyle, daha geniş ve daha konforlu, kaliteli bir banyo alanı meydana getirmek mümkün.

Mürdüm Rengi Banyo Fayansları

Mürdüm rengi banyo fayansları banyoda göz yormayan ve aynı zamanda soft bir görüntü oluşturan etki yaratmaktadır. Özellikle daha zarif ve zengin bir etkiyi banyolarında görmek isteyen pek çok kişi için, son dönemlerde mürdüm rengi fayanslar bir adım öne çıkıyor.

Mürdüm rengi banyo fayansları

Mürdüm rengi banyo fayansları

Ayrıca mürdüm renginin en önemli özelliklerinden biri bütün farklı renkler ile uyum sağlamasıdır. Böylece sırıtmayan ve göz yormayan harika bir banyo dekorasyonu oluşturmak mümkün. Ayrıca mürdüm rengini değişik siyah ve beyaz fayanslarla bir araya getirmek, çok daha güzel bir görüntü oluşturma şansı verir.

Banyo ve Mutfak Seramikleri

Banyo ve mutfak seramikleri zaten dar olan bu alanları çok daha geniş bir görüntü hissi yaratmasına fırsat vermelidir. Aynı zamanda göz alıcı ve iç açıcı bir görünüm ile ferah etki yaratması büyük öneme sahiptir. İster minimalist bir yaklaşımla hazırlanmış modelleri olsun ister modern tasarımlar, küçük alana sahip banyo ve mutfak alanlarında estetik ve şık bir etkinin oluşmasına imkan vermelidir.

EWs 5'li banyo seti takımı

EWs 5’li banyo seti takımı

Ayrıca https://www.ews.com.tr/ews-5-li-banyo-seti-takimi-1 adresinde bulunan birbirinden değişik banyo aksesuarları sayesinde güzel bir görüntü sağlarken, fonksiyonel ürünler ile kullanışlı bir yapı oluşturabilirsiniz. Aynı durum mutfaklar için de geçerlidir. Doğru ürün çeşitleri ele alınarak mutfaklarda daha fonksiyonel ve kullanışlı bir alanı oluşturmak mümkün. Tabii tüm bunları gerçekleştirirken kişisel olarak beğeneceğiniz tasarımları ele almayı unutmayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.