Mobilya Dekorasyon

Banyo Düzenleme Aksesuarları

09.08.2019
190
Banyo Düzenleme Aksesuarları

Yeni eve taşınıyorsunuz, banyo tadilatınızı yaptırmayı planlıyorsunuz veya herhangi bir sebepten banyoyu yeniden düzenlemek istiyorsunuz. Banyo dizayn örneklerini araştırmaya başladıysanız, banyo dolabı yerleştirme fikirleri arıyorsanız, en güzel banyo için neler yapabilirim diyorsanız doğru içeriktesiniz. Biz sizler için banyo düzenleme aksesuarlarını derledik.

1- Banyonuzun Olmazsa Olmazı: Banyo Setleri

Banyolarınızı yerleştirmeye başladığınızda ilk yapmanız gereken hayal ettiğiniz renklerde bir banyo seti satın almak olmalı. Beyaz renginin ağırlıklı olduğu bir banyoda her renk banyo seti kullanabilir ve kalan aksesuarlarınızı, banyo setinize uygun renklerde seçebilirsiniz. Ancak renkli, desenli fayanslara sahipseniz, banyo setinizi seçerken fayanslarınızı göz önünde bulundurmayı unutmamalısınız.

Banyo Setleri

Banyo Setleri

2- Hem Şık Hem Toparlayıcı Banyo Aksesuarları Raf Modelleri

Bilmelisiniz ki, banyoda açık raflar sadece şampuan ve duş jellerinizi koymak için değildir. Dekoratif, banyonuza ve tarzınıza uygun raflarla, banyonuzu hem şık hem de daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Böylelikle banyonuzu düzenlerken tarzınızla savaşmak zorunda kalmazsınız.

Bu dekoratif banyo raflarına el havlularınızı rulo bir şekilde katlayarak yerleştirebilir, dolaplarınızda yer kazanırken tarzınızı konuşturabilirsiniz. Hatta rulo halde katladığınız havlularınızı, banyonuza uygun renklerde kurdelelerle bağlayarak görünümünü daha da güzelleştirmenizi tavsiye ederiz. Böylece, havlularınızı raftan alırken dağılmasını da önlemiş olursunuz.

Banyo raflarına havlularınız dışında renkli minik kokulu sabunlar, oda kokuları, mumlar veya kokulu taşlar dizebilirsiniz. Hem banyonuzun her daim güzel kokmasını sağlar, hem de renkli bir görüntü elde etmiş olursunuz.

3- Banyonuzun En çok Yer Kaplayanları: Banyo Dolapları

Banyo dolapları; banyonun en çok yer kaplayan demirbaşlarıdır. Yerleşimi de ne kadar düzenli olursa, banyonuz o kadar kullanışlı olur.

Banyo dolaplarında mutlaka ara bölmeler olmalı. Beğendiğiniz dolapta yeteri kadar raf yoksa siz ihtiyacınız olan ölçülerde yaptırmalısınız.

Banyo dolabı yerleştirirken dikkat etmeniz gereken diğer konu da kullanışlı yerleştirmeniz. Mesela yüz temizleme veya tıraş ürünlerini tam olarak boy hizanıza elinizin hemen altında olacak şekilde konumlandırmalısınız. Deterjan, yumuşatıcı gibi ürünleri üst katlara koyarsanız almak için uzandığınızda üzerinize dökme riskiniz oldukça fazla. Bu tarz ürünleri alt katlara, fazla tuvalet kâğıdı vb. ürünleri de üst katlara yerleştirmeniz sizin için oldukça kullanışlı olacaktır.

Banyo Dolapları

Banyo Dolapları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.